Kütahya Havalimanı İş Başvurusu

Kütahya Havalimanı (Bugünkü adıyla Zafer Havalimanı) 25 Kasım 2012 yılında Başbakan’ın katılımı ile birlikte açılışı yapılmış ve havayolları hizmetlerine aktif bir şekilde günümüze kadar devam ettirmektedir. Kütahya’nın yanı sıra Afyon ve Uşak illerinin de hava yolları sorununa çözüm amaçlı olarak projelendirilmiş ve hayata geçirilmiş bir havalimanıdır. 17.620 m2 kapalı alana sahiptir. Kütahya havalimanı iç ve dış hatlar olmak üzere havaalanı, içerisinde 19 Check-In kontuarı, 4 pasaport bankosu, iç ve dış hatlarda toplamda 4 adet çıkış kapısı, yemek, bebek bakım, yöresel ürünlerin satıldığı alanlar, el sanatları ve sağlık ile ilgili tüm ihtiyaç alanlarının hazırda olduğu modern bir yapıya sahip havalimanıdır. Ayrıca içerisinde araç kiralama, posta hizmetleri, Dutty Free mekanı ve 1 banka şubesi de bulunmaktadır.

Kütahya Havalimanı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından incelenmiş ve tüm denetimleri yapılarak ve bu koşullara göre ruhsatlandırılmış 29. Havalimanı unvanını taşımaktadır. Bunun yanı sıra Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından engelsiz havalimanı kuruluşu adı altında 10. Havalimanı ruhsatını taşımakta olup, aynı zaman’da B sınıfı havalimanı sertifikası bulunan bir havalimanıdır.

Karla Mücadele Araçları, Pist Frenleme Ölçüm Cihazları, Su ve Köpüklü Sistemli Yangın Söndürme Araçları ve kuru kimyevi tozlu sündürme araçları ile sürekli olarak tedbirli bir şekilde havalimanında oluşacak olan herhangi olumsuz bir duruma karşı dikkatli bir şekilde önlem alınmaktadır.

Kütahya Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres; Kuyucak Köyü Mevkii Altıntaş / Kütahya

Tel: 444 3 937
E-Posta : zaferairportinfo@zafer.aero

Kütahya Havalimanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kütahya Havalimanında kariyer yapabilirsiniz. Kütahya Havalimanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ