Kuşadası Universal Hastanesi İş Başvurusu

Kuşadası Universal Hastanesi, bulunduğu konum itibariyle hem kendi halkına hem de yabancı turistlere hizmet vermektedir. Turizm açısından da hareketli olan bu bölgede yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında hizmet vermek amaçlanmıştır. Kuşadası Universal Hastanesi’nin 66 yatak kapasitesi vardır. Bunlardan 42 tanesi hasta odası, 24’ü yoğum bakım ünitesinde koroner, kardiyovasküler, cerrahi bölümler ve yeni doğan bölümleri olmaktadır. Hastane bünyesinde 3 adet ameliyathane vardır. Yoğun bakımları ise 3.basamak yoğun bakım niteliğine sahiptir.

Tam Teşekküllü Hastane
Kuşadası Universal Hastanesi tam teşekküllü bir hastanedir. Bu sebeple tüm branşlar üzerinden hizmet verebilmektedir. Kardiyoloji, beyin cerrahisi, kalp – damar cerrahisi, üroloji branşlara da cevap verebilen bir sağlık kuruluşudur. Bunların yanında hastanede görüntüleme hizmetleri de uygulanmaktadır. 16 kesitli BT, 1. 5Tesla MR, dijital mamografi, dijital röntgen gibi uluslararası şartlara uygun modern hizmetler verilmektedir. Ayrıca tam teşekküllü laboratuarı ile 24 saat boyunca her türlü tetkikler için uygundur. Hasta odalarında ise LCD TV’ler, 24 saat boyunca mevcut olan sıcak su, klima ve havalandırma sistemi, jakuzi ve mini bar gibi olanakları ile hastalara, hastane odasından daha çok otel odası havası verilmek istenmiştir.

Kuşadası Universal Hastanesi ve Kalitesi
Hastane, kalite ilkeleri olarak hasta haklarına duyarlı olmayı amaçlamıştır. Bunların yanında teknolojiyi de yakından takip etmek gerekmektedir. Kaliteli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile hastalara hizmet verilmektedir.

Kuşadası Universal Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Özel Kuşadası Hastanesi Türkmen Mah. Ant. No: 17 Kuşadası / AYDIN

E-mail: info@kusadasihastanesi.com

Tel: +90 256 613 16 16

Kuşadası Universal Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuşadası Universal Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Kuşadası Universal Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ