Kürüm Holding İş Başvurusu

Kürüm Holding 1975 yılında temelleri atılarak demir ve çelik üzerine üretim sağlayan öncü bir kuruluştur. Türkiye’deki müşterilerinin memnuniyet açısından yüksek standart ve kaliteli malzemeler ile sağladığı demir ve çelik üretimini kurulduğu günden bu güne kadar aynı kalite ve özveri ile sürdürmektedir. 1000’in üzerinde personeli ile üretim tesislerinde sağladıkları büyük ve hızlı çalışmaları Ülkemizde ve balkanlarda başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine üretimini sağladığı çelik ve demirin uluslar arası arenada sergilemekte ve ihraç etmektedir. Sıcak haddelenmiş, ince kalibrasyonlu ve coğrafi bakımdan bölgenin en önemli şirketi unvanını kazanan Kürüm Demir A.Ş bir Kürüm Holding Kuruluşudur. Aynı zaman da nervürlü inşaat demiri üreticileri arasında saygın ve kaliteli işçilik ile tanınmaktadır.

Kürüm Holding, 40 yıldan fazla gösterdiği kalite ve üretim hizmetinden ötürü “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde yer alarak halen artan grafiği sayesinde yükselmektedir. Kürüm Holding, Balkanlarda demir ve çelik üretimi dışında azot-oksijen, hurda, sigortacılık, metalik madencilik, hidrolik enerji, Durres limanı konteyner terminal işletmesi ve aynı zaman’da hidratlı kireç üretimlerini de kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Bunların yanı sıra Kürüm Holding, coğrafya yapısına göre zor olan bir çok yerde demir-çelik, enerji ve diğer stratejik alanlarda bir çok ürün yelpazesinin üretimi konusunda öncülük yapan büyük bir kuruluş olmanın bilincinde olup, bir çok müşterisinin memnun kalmasını sağlamaktadır.

Kürüm Holding İletişim Bilgileri
Adres; Tatlısu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sok. No: 9 34774 Ümraniye / İSTANBUL

Tel : 0 216 250 40 00

E-posta : info@kurum.com.tr

Kürüm Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kürüm Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Kürüm Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat Çevik dedi ki:

    40YAŞINDAYIM,LİSE MEZUNUYUM,FATİH TE OTURUYORUM.İŞÇİ OLARAK KÜRÜM HOLDİNG BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TEL..05383841650

BİR YORUM YAZ