Kuralkan İş Başvurusu

Kuralkan Şirketler Grubu, 1950’li yılında kurulmuştur. Bilgisayar, inşaat, otomotiv ve motosiklet alanında oldukça yüksek yatırımlarda bulunup günümüzde büyük bir saygınlığa sahiptir. 1600’ün üzerinde çalışanı mevcuttur.

Motosiklet alanında büyük çalışmalar sürdüren Kuralkan, bu sektörde göstermiş olduğu yüksek performans sayesinde, İstanbul / Dudullu’da 1994 yılında kendi fabrikasında yerli olarak motosiklet üretimine büyük yatırım yapmış ve aynı zamanda çok sayıda vatandaşa iş imkanı sunmuştur. Kuralkan Motorlu Araçlar olarak fabrikanın ilk gününden bu yana sürekli teknoloji ile birlikte hareket eden öncü bir şirket unvanına sahiptir.

Günümüzde markası ezbere bilinen Kanuni markası adı altında motosiklet üretimi yaparak hem yurt geneli hem de Avrupa pazarında büyük bir başarı sağlamıştır. Bu başarı tablosunu, kalitesinden ödün vermeden çıtasını yükseltip 2006 yıllarında faaliyete girmiş olan Sabiha Gökçen Havaalanı yanında bulunan Kanunu Motosiklet Üssünü inşa edip, faaliyetlerini burada devam ettirmektedir.

Günümüz coğrafyasında, Kanuni Motosiklet Üssü 60.000 m2 üzerine kurulan en büyük motosiklet üretim merkezi olarak lider konumda görülmektedir. Fabrika içerisinde, bulundurduğu teçhizatlar ile günümüz teknolojisi ve ileri teknolojiye ayak uyduran ve sürekli kendini geliştiren yapısı ile bilinmektedir. Fabrika haznesinde, eğitim pisti ve motosiklet sürüş test alanları, depolama, montaj ve dökümhanelerinde bulunduğu bu fabrikada, gelişmiş kaliteli kontrol ünitesi ve aynı zamanda dişli üretim ünitesine sahiptir.

60’tan fazla scooter, atv ve motosiklet modeli ile ürün yelpazesi geniş olan en büyük, lider konumdaki motosiklet üreticisidir.

Kuralkan İletişim Bilgileri
Adres; Eski İzmit Y. Tepeören Mevkii Tepeören Mahallesi, Tuzla, İstanbul

Kuralkan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuralkan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuralkan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ