Kumtel İş Başvurusu

İlk olarak 1972 yılında üretim faaliyetine başlayan firma 40 yılı aşkın süredir aktif haldedir. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaya devam eden firmanın ürün grupları ısıtıcı, pişirici ve vantilatör olarak 3’ e ayrılmakta. Müşterilerine onlarca çeşit ürün imkânı sunarak, kaliteli bir firma olan Kumtel ülkemizde geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Kumtel firması ayriyeten Luxell adı ile de ürünler üretmektedir.

Firma Kayseri Organize Sanayisinde günlük 30 bin ‘in üzerinde ürün üretmekle beraber kendi sektöründe lider konumunda yer almaktadır. Türkiye’ de ki standartlara göre üretim yapan Kumtel firması tüketicinin ihtiyaçlarına da karşılık veren ürün modelleri ile müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranıyor.

Üretiminin %70 gibi ciddi bir kısmını ihraç eden Kumtel 105 ülkeye ürünlerini ihraç ederek yurt dışı pazarında da olumlu bir portföye sahip durumdadır.

Ülkemizde yıllardan beri neredeyse her evde yer almış bir marka olan Kumtel geçmişten bugüne kadar sağlam adımlarla ilerlemiştir. 2005 yılından beri sürekliliğini devam ettirerek Türkiye’de ki en büyük 500 sanayi firmasının arasında yer almaktadır.

Kendine özgün yönetim anlayışı sayesinde yüksek kalitede ürünler üretip, uygun fiyat imkânı sunarak Kumtel markasının Dünya’da milyonlarca insana sunarak kalitesini ve farkını duyurarak saygın bir marka haline gelmiştir. Ayrıca enerji tasarrufu ve yenilikçi ürünler üretme konusunda yenilikçi çalışmalara sahip olan Kumtel firması büyümeye ve gelişmeye halan devam etmektedir.

Kumtel İletişim Bilgileri
Adres; Büyük Hendek Cad. No: 57 Şişhane / İstanbul

 

Çağrı Merkezi: 444 56 85

Merkez: (+90) 212 292 2525

E-posta: info@kumtel.com

 

Kumtel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kumtel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kumtel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kadir dedi ki:

    slm 20 yıllık plastik enjeksiyon tecrübem var emekliyim eksantrik presdende anlıyorum şişirme makinasıda dahil firmanız bünyesinde calışmak istiyorum uygun görünürse istanbulda yaşıyorum memleketim kayseriye taşınmak istiyorumm ihtiyac duyarsanız telim 0535 077 67 38 kadir

  2. tuncay kiraz dedi ki:

    merhaba ben tuncay kiraz kayseri de oturum aslan ankara memleketim turisimde antalya çalışdım 2008 de kayseri keldim bir olum var eşimden ayrım meslem satın alma art personel müdürlü yaptım yamancı dil var fıranca rusca italca sizlere saygıla slm olsun tlf numaramı mırakıyorum 0546 590 27 96 sizden kıza surede cv blk

BİR YORUM YAZ