Kumru Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Kumru Devlet Hastanesi, Ordu’ nun Kumru ilçesinde yer almaktadır. Hastane 1998 yılında hizmete açılmıştır. 2004 yılında yapılan uzman ve yardımcı sağlık personellerinin gelmesi ile hastanenin alt yapı eksiklikleri tamamlanarak gelişmeye devam etmiştir.

Kumru Devlet hastanesi teknolojik olarak donanımlı bir laboratuvar ve teknik açıdan yeterli ekipmanlara sahip bir hastane olma haline gelmiştir. Bünyesinde 1 ambulans, 1 adet hizmet aracı bulunmaktadır. Hastanede hasta ve hasta yakınları için ihtiyaçlarını karşılayacak çok yaşam alanı da bulunmaktadır.

Kumru Devlet Hastanesi standart bir hastanenin sahip olduğu tüm polikliniklere sahip olup, tercih edilen doktor kadrosu ile Ordu’da ki sağlık hizmeti vermektedir. Özellikle Kumru ilçesi için büyük bir hizmet merkezi olan hastane için yeni bir bina ihtiyacı doğmuştur bu yüzden, Kumru Devlet Hastanesi için yenilenme çalışmaları devam etmektedir. Kumru ilçesi için ciddi bir ihtiyaç olan hastanenin kapasitesinin daha da büyük olması adına başlanmış olan inşaatı birkaç ay içerisinde bitecek olup, daha modern ve kaliteli bir hastane görüntüsü ile teknik açıdan yeni bir hastane olma özelliğini taşıyacaktır.

Şu anda Kumru Devlet Hastanesi geçici olarak İMKB YİBO Erkek Öğrenci yurdunun binasını kullanmaktadır. Yeni binası yapılır yapılmaz, şu anda kullandığı binadan ayrılarak doktorları ve sağlık personelleri ile Ordu halkı için sağlık hizmeti vermeye yeni görüntüsü ile devam edecektir.

Kumru Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Samur Mah. IMKB YIBO Yanı Kumru / ORDU

Tel: +90.452 6414600
Fax: +90.452 641 4605
E-Mail: kumru.dh@saglik.gov.tr

Kumru Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kumru Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kumru Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ