Kumport Limanı İş Başvurusu

İlk olarak hizmet vermeye 1994 yılında başlamış olan Kumport Limanı, konteyner elleçleme işlemlerinde dünyanın önce gelen firmalarından biridir. Maersk ve Turkonun acentalığını yaptığı gemilerin Türk limanlarına uğraması ile Kumport Limanı da ciddi anlamda bir konteyner limanına dönüşmüştür. 2011 yılı itibari ile Türkiye’nin 3.büyük limanı olmuştur. Ayrıca konteyner elleçleme de de 1. Olman Kumport Limanı teknolojik olarak terminal otomasyon sistemini kullanarak teknik olarak da gelişmiş durumdadır.

2007 yılında Kumport Limanı Fina Holding ve Turkon ortaklığı tarafından %96,6 oranında satılmıştır. 2008 yılı sonunda ise Turkon hisselerini Fina Holdinge devretmiştir. Bunun ile birlikte liman genişletilmiş ve büyük gemilerin de limana yanaşması için iskele derinliği 15,5 metre kadar yükseltilmiştir.

Yönetim politikası olarak gelişime önem veren ve yapılan işlerde sürdürülebilirlik açısından doğru stratejiler ile çalışıp liman hizmetleri konusunda öncü olmayı ilke edinmiştir.

Kumport Liman Hizmetleri firması iş kazalarının olmaması için işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda hassas davranmaktadır. Faaliyet esnasında çıkabilecek tüm olumsuzlukların önceden tedbirini alarak çevresel ve insani sorunların meydana gelmemesi için de ekstra çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca çalışanlarına karşı uyguladığı farklı eğitimler sayesinde, yönetim sistemlerinin iyi kullanılması ve üst düzeyde hizmetler sunabilme adına şirket olarak entegre hareket etmeyi prensip edinmiştir.

Kumport Liman Hizmetleri firması gelecekte Türkiye’nin liman işletmeciliğinde lider bir firma olma adına taşımacılıkta hizmetlerine devam ediyor.

Kumport Limanı İletişim Bilgileri
Adres; Marmara Mahallesi Liman Cad. No:43 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

Kumport Limanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kumport Limanı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kumport Limanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. BÜLENT KARAMUK dedi ki:

    e. d sınıfı ehliyetim ve src 4 src 2 belge sahibiyim samsun doğumlu olup ikitellide ikamet ediyorum şiketinizde çalış tır şöförü olarak çalışmak istiyorum kabul edilirsem hemen başlayabilirim

  2. serdar dedi ki:

    forklift operatörüyüm

BİR YORUM YAZ