Kumluca Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1979 yılında açılmış olan Kumluca Devlet Hastanesi Antalya’da Kumluca halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kurulmuştur. 35 yataklı olan hastane zaman içerisinde artan nüfus ile beraber yeterli gelmemiştir. Bu yüzden 1995 yılında yeni bir hastane yapımına başlanmış maddi sıkıntılardan fakat 10 sene boyunca bitirilememiştir. 2005 yılında Sağlık Bakanlığına devredilen hastane tam donanımlı bir şekilde bitirilerek tüm ihtiyaçları karşılanarak birkaç ay içerisinde hizmete girmiştir.

Antalya Kumluca’da halkın ihtiyaçlarını karşılayan hastane modern ve teknolojik açıdan yenilenmiştir. Poliklinikleri ile hizmete hazır hale gelen hastane özellikle yaşlıların yüzünü güldürmüştür.

Bilim ve teknolojiden alınan güç ile kullanılan olanaklar sayesinde hastaların ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır olan hastane 2005 yılından itibaren hastaları memnun ederek süreklilik kazanmıştır.

Gerek laboratuvarları gerek görüntüleme ve fizik tedavi üniteleri ile teknolojik donanım konusunda yeterli olmaktadır. Uzman kadroya sahip olan Kumluca Devlet Hastanesi hastalara yaptıkları muayene ve tetkiklerde koydukları tanılar ile doğru sonuç ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Deneyimli sağlık personelleri sayesinde hastalar tarafından da sevilmekte ve tercih edilmektedir.

Çağdaş ve bilimsellik konusunda öncü olan hastanelerden biri olan Kumluca Devlet Hastanesi, sağlık hizmetlerinde eşit ve verimli bir çalışma sistemini benimsemiştir. Topluma ve yasalara uyarak önce insan prensibi ile hareket ederek Antalya, Kumluca’ da yöre halkına hizmet vererek, sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kumluca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kasapçayırı mah. Kanuni Sokak No: 17 KUMLUCA / ANTALYA

Tel: +90 242 8871480
Fax: 
+90 242 8875966 
E-Mail: 
antalyadhs10@saglik.gov.tr

Kumluca Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kumluca Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kumluca Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet sarac dedi ki:

    32 yasindayim silahli guvenlik sertifikam var. Sizlerle calismak isterimmm.

  2. Emre komurcu dedi ki:

    39 yaşında lise meyzunuyum hasta kayıt kabul işlemleri bilgisayar op Bilgisayarlı muhasebe Sertifikaları mevcut.uygunsa bende çalışmak istiyorum.dönmenizi bekliyorum.slmlar saygılar.

BİR YORUM YAZ