Kültür Dershanesi İş Başvurusu

Kültür Dershanesi, 1979 yılında Beyazıt’ta bulunan tek şube binası ile eğitim hayatına adım atarak genç nesillerin her zaman daha kaliteli ve anlaşılır eğitim almasında büyük rol oynamış öncü bir kuruluştur. 1990 yılında ise büyük bir atılım yaparak birden fazla şube açma mantığı üzerine yapmış olduğu proje bazında, yeni şubeler açarak marka değerini yükseltme planlarını harekete geçirmiştir. Üniversite’lerin hazırlığı için lise hazırlık alanlarında taşıma gereğince Kültür Dershaneleri, 1995 yılında Fatih Dershanelerinin bünyesi altına geçmiş ve eğitim hizmetine buradan devam ettirmiştir.

1969 yılında Fatih ilçesinde ilköğretime dayalı hizmet veren bir kurum olan Fatih Dershanesi, bugün sadece İstanbul’da 42 şubesi ile hizmet zincirini genişleten büyük bir eğitim üssüdür. 1997 yılında English Time dil okulları ile yoluna devam eden ve yeni kurum açma ilkesini sürdüren Kültür Dershaneleri başarılı bir grafik çizmeye son sürat devam etmiştir. Ayrıca Kültür Dershaneleri sadece eğitim kurumları değil, aynı zaman’da çeşitli dergi, kitap ve benzeri dokümanları ile öğrencilerini sürekli eğitime dayalı sisteme uyarlamıştır.

Kültür Digital adlı projesini 1999’da faaliyete geçiren Kültür Dershaneleri Türkiye’de üniversiteye hazırlık aşamasında bir ilki gerçekleştirerek, yenilikçi ve modern eğitimin simgesi haline gelmeye her zaman özen göstermiş olup, bu yolda yeni projelerle eğitime destek vermeye devam etmektedir. Anadolu’da 41 üniversite ve lise hazırlık, İstanbul’da ise 25 üniversiteye hazırlık şubesi bulunana Kültür Dershaneleri bugünkü adıyla “ Kültür Eğitim Kurumları “ adı altında tüm faaliyetlerine son hız devam etmektedir.

Kültür Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; İncirli Cad. No: 27 Bakırköy – İstanbul

Telefon: 0 212 652 53 43
E-posta: info@kulturegitim.com.tr

Kültür Dershanesi Kariyer Olanakları
Dershane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kültür Dershanesinde kariyer yapabilirsiniz. Kültür Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ