Kudret Göz Hastanesi İş Başvurusu

2002 tarihinde Ankara Kavaklıdere’de bulunan, Kennedy caddesinde kurulan Kudret Göz Hastanesi, 15 adet doktor muayene odası, 24 adet tek kişilik hasta odası, 4 adet gelişmiş ameliyathane ve 5 adette tetkik odası ile hastalarına hijyenik ve kaliteli hizmet vermektedir.

Bir diğer şubesi ise 12/10/2015 tarihinde Sarayadı caddesinde Kadıköy İstanbul da hizmete girmiş, 10 adet tetkik odası, 22 adet tek kişiye mahsus hasta odası ve 3 gelişmiş özel ameliyathanesi ile hizmetlerine İstanbul’da devam ettirmeye başlamıştır.

Kudret Göz Hastanesi Muayene Odaları
Muayene olan/olacak ve teşhis odaklı hastaların tüm özel bilgileri tedavi görülen odanın içerisinde yer alan bilgisayar sayesinde kayıt altına alındıktan sonra, merkezi ana bilgisayar veritabanına kayıt altına alınmak üzere transfer edilir. Bu özel sistem ağı ile, hastanın tüm bilgileri, dosyalanmış özel bir şekilde bu veri merkezinde barındırılmaktadır.

Kudret Göz Hastanesi Hasta Odaları
Hastanenin tüm odalarında ileri teknoloji cihazlar bulunmakla beraber, hemşire çağrı sistemi, hasta yatağı, refakatçi için özel olarak düşünülmüş açılabilir koltuk, televizyon, duş/wc, medikal gaz sistemi, telefon ve mini bar bulunmaktadır.
Sürekli olarak servis deskin de bulunan sağlık personelleri sayesinde, istediğiniz an ulaşabilirlik rahatlığı yaşatmaktadır.

Bütün ameliyat odalarında sürekli olarak 24 saat steril bir şekilde korunmaktadır. Tüm odalarda tavandan sistem edilmiş pentanlar sayesinde azot basınçlı hava, vakum, elektrik ve oksijen gelmektedir.

Kudret Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kennedy Cad. No: 71 Kavaklıdere / Ankara

Tel: 0312 447 17 22

E-posta: ankara@kudretgoz.com.tr

 

Kudret Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kudret Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Kudret Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Abdülkerim kesen dedi ki:

    Ameliyathane sorumlusu

BİR YORUM YAZ