Kuba Motor İş Başvurusu

Kuba Motor Gaziantep şehrinde 4. Organize sanayi bölgesinde 25 bin metre karelik kapalı alana sahip bir tesiste 250 kişilik personeli ile standartlara uygun kaliteli motorlar üretmektedir.

Kaliteli, çevreci ve zamandan tasarrufu sağlayacak motor modelleri üreterek, kullanıcıların isteklerini karşılan şık ve verilen paranın hakkını alabileceğiniz ürünleri ile piyasada boy göstermektedir. Dünya standartlarına uygun üretimleri ile elektrikli bisikletler, yeni nesil motosikletler de üreten Kuba Motor firması dürüst, güvenilir ve samimi müşteri diyalogları ile müşteri memnuniyetine önem verdiğini hissettirmektedir.

Müşterilerine birçok model imkânı sunarak, müşterilerinin memnun kalması için elinden gelen hizmeti yapmaktadır. Beğendiğiniz ürünü zamanında teslim ederek müşterinin istediği reaksiyonu alması için sorumluluklarının farkında olan bir firma misyonu ile ilerlemektedir.

Yurt içinde sahip olduğu 300 adet bayi ve 400 adet teknik servisi ile 2005’ten beri motor sektöründe en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan bir şirket olma özelliğini yakalamıştır. Gösterdiği başarı sayesinde her yıl %20–30 bandında bir büyüme başarısını yakalayarak yıldızı parlak bir firma olmuştur.
Kuba Motor firması çalışanlarına özen göstermekte ve personellerini eğitip, bilinçlendirmektedir. Farklılıklara önem veren ve gelişim konusunda duyarlı bir yönetim anlayışını benimseyen firma performansı yüksek personellerini de ödüllendirerek istikrarlı büyümeyi teşvik eden bir felsefede motor sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Kuba Motor İletişim Bilgileri
Adres; 4. Organize Sanayi Bölgesi 83422 No’lu Cadde Şehitkamil GAZİANTEP

Kuba Motor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuba Motor firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuba Motor insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. bayram dedi ki:

    iş arıyorum askerlik yaptım yaş 29

  2. Hüseyin dedi ki:

    Tercüme var Askerliği yaptım, yaş 24.

BİR YORUM YAZ