KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi İş Başvurusu

Kahraman Maraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma hastanesi 1996 yılında kurulmuş olup bir hastanede olması gereken tüm anabilim dallarını içermektedir. TS EN İSO 9001-200 Kalite yönetim belgesine sahip olan hastane 400 yatak kapasitelidir. İsrafil Orhan tarafından başhekimliği süründürülen hastanede hastane.ksü.edu.tr web sayfasında online hizmet veren hastaneden laboratuvar ve tahlil sonuçlarını alabilirsiniz. Yaklaşık 1500 kişinin doğrudan ve dolaylı olarak istihdam edildiği hastanede profesör doçent uzman ve pratisyen doktor gibi kadrolar yanı sıra hemşire ve uzman hemşire, laboratuvar sorumlusundan güvenlikçilere, anestezi uzmanlarından acil tıp teknisyenlerine, ambulans şoförlerinden ofis personeline kadar neredeyse tüm idari ve sağlık hizmetleri bünyesinde bulunan farklı kadrolarda istihdam şekli söz konusudur.

Oldukça büyük bir üniversite hastanesi olan KSÜ, hem hastane de hem de bir eğitim merkezi olarak uygulamalı eğitim ile birçok alanda tıbbi çalışmaları yürütmektedir. Son teknoloji tıbbi ürünler ile hasta bakımı, hasta tedavisi ve hastaların konforunu üst seviyede tutan, psikoloji ve fizyolojik anlamda tedaviyi üstelen bir sağlık merkezi olarak Kahramanmaraş, Osmaniye ve çevre illerinde yoğun talebi ile karşılaşan bir hastane konumundadır.

KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Avşar Kampüsü, 46100 Kahramanmaraş

KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kariyer Olanakları
KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ