Kryolan İş Başvurusu

Genel merkezi Almanya Berlin’de bulunan Kryolan, uluslararası bir işletmedir ve dünya çapındaki makyaj sanatçıları tarafından sevilen ve kullanılan, ödüller kazanmış Dermacolor, Supracolor gibi en son teknolojiye sahip makyaj ürünleri ile sahne, ekran ve özel efektler için kullanılan makyaj ürünleri üreten profesyonel bir makyaj markasıdır. İlk olarak 1940’larda Berlin tiyatrolarında kullanımına başlanılan marka, ilk şubesini 1976 yılında Amerika California’da açmıştır ve sonrasında ihracat payı hızla artmıştır.

Makyaj yapımının bir bilim olduğu düşüncesinden yola çıkarak ürünlerini geliştiren ve dünyadaki ilk profesyonel makyaj üreticisi olan firma, Arnold Langer tarafından kurulmuştur ve üç Langer jenerasyonu tarafından yönetilmektedir. Tiyatro, televizyon, sinema endüstrisinin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak ürünlerini geliştiren Kryolan’ın dünyanın her yerinden 80’den fazla ülkenin kullandığı ve 16000’i aşkın kaliteli makyaj ürünü ve aksesuarı mevcuttur ve bugün bile makyaj artistlerinin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

Lider dermatologlarla işbirliği içinde çalışan uzman kimyagerler tarafından kuruluşundan bu yana 750 renk tonu ortaya çıkartılmıştır ve her geçen gün yeni ürünler geliştirilmeye ve sıra dışı niteliklerde yeni hammaddeler bulunmaya devam edilmektedir. Kryolan’ın diğer markalardan farkı ürettikleri ürünlerin endüstriyel baskılar altında dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanmasıdır.

Örneğin ürünler kamera karşısında, ışıklandırma ve çekimlerde dayanıklıdır; uzun ömürlü ve rahat uygulanabilir; yüksek pigmentlidir ve renkleri yoğundur; içerikler en yüksek saflıktadır; ürünler güvenilirdir ve günlük kullanım için uygundur. Hayvan dostu olduğunu belirten firma klinik testlerini hiçbir zaman hayvanlar üzerinde denemediklerinin de altını çizmektedir.

Kariyer ve İş Olanakları
Kryolan, İngiltere’den Hindistan’a ve hatta Bangladeş’e kadar birçok ülkede yer alan bayileriyle satış danışmanı gibi çeşitli pozisyonlar altında iş imkânları da sunmaktadır. 1 Haziran 2009 itibari ile Türkiye distribütörlüğünü İnanır Group’un üstlendiği Kryolan, Kryolan Professional Make-up Academy ile Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleştirilen makyaj eğitimleriyle Türkiye’deki makyaj uzmanlarını eğitmekte ve sertifika almaya hak kazandırmaktadır.

İstanbul, Adana, Ankara, İzmir ve Antalya’da şubesi bulunan Kryolan çeşitli seminer, atölye çalışmaları, fuar vb. etkinliklerle makyaj uzmanlarını eğitmeye ve tüm dünyada adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Kryolan İletişim Bilgileri
Adres; Gülbahar Mahallesi, Sütçüler Sokak, No: 2 / c, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul

Kryolan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kryolan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kryolan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Büşra dedi ki:

    Acil iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ