Kros Otomotiv İş Başvurusu

Otomotiv dünyasının önde gelen kuruluşlarından olan kros otomotiv 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte ve esnek hortumlar üretmek için faaliyet göstermektedir. Çerkezköy sanayi bölgesinde kurulan ve şu anda Kütahya organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren kros otomotiv bölgede yatırım yapmış olan ilk otomotiv firması olmanın gururunu yaşamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman personeli ile faaliyetlerine devam eden kros otomotiv çalışanları ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Kros Otomotiv çalışmak isteyen ve kariyer planlarını yön vermek isteyen bireyler içinde verimli bir çalışma alanı sunmaktadır. Birçok kişiye iş ve kariyer imkânı sunun kros otomotiv yeni çalışanlara bünyesinde yer vermek için fırsatlar sunmaktadır. Bireylerin kariyer planlarını gözden geçirmesini sağlayan ve uygun çalışma ortamı, samimi iş arkadaşlıkları sayesinde bireylerin sıkılmadan çalışabilecekleri ortamları bireylere sunan kros otomotiv personeli ile birlikte çalışmaya ve üretmeye devam ediyor.

Kros Otomotiv sektöründe esnek hortum üretimi ile başladığı faaliyetlerine vakum borusu, kaplanmış boru, aktif karbon filtre borusu, polyamid borular metal tüp bağlantı hatları, dizel partikul filtre hatları ve yakıt hatları üretimi gibi birçok alanda devam ederken bu faaliyetlerde görev almak ve güzel bir kariyer yapmak isteyenlerinde öncüsü olmaktadır. Kros otomotiv ile çalışmak isteyen herkese kapılarını açan kros otomotiv meslek sahibi olmanın yanı sıra maaş ve diğer haklar konusunda çalışanlarının yanında yer almaktadır.

Kros otomotiv ailesine katılmak isteyen bireylere kapısını açan kros otomotiv ile çalışmak için;

– Üniversite mezunu
– Çok iyi İngilizce ve / veya Almanca bilmek,
– Otomotiv sektöründe tecrübe ve deneyim sahibi olmak,
– Başvuru yapacak olan erkek adaylar için vatani görevini yapmış olmak,
– Ekip içinde çalışma yeteneği
– Sonuçlara odaklanabilen iş çözümleri
– İleri seviyede PC ve MS Office programı bilmek
– Kendini ifade edebilme yeteneği özelliklerine haiz olan adaylar başvuru yapabilmektedir.

İnsan hakları birimine başvuruda bulunabilir ve kros otomotiv ailesine hemen katılabilirsiniz. Yaz ve kış dönemlerinde staj imkânı da sunan kros otomotiv ile kariyer planlarınızı gözden geçirin. Kros otomotiv genç ve dinamik çalışanlar ile gelecek planları yapmaya hazır.

Kros Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No: 20 Ofisim İstanbul İş Merkezi B Blok Daire: 51-52-53 Maltepe / İstanbul

E-posta: info@krosotomotiv.com.tr; ‎

Tel: +90 (216) 3620 550

Kros Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kros Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kros Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ