Kroman Çelik İş Başvurusu

Kroman Çelik demir çelik ürünlerinin üretimi ve ticaretini yapmak amacı ile 1966 yılında kurulan ve Yücel boru şirketler grubu tarafından alınarak işletimine devam edilen bir demir çelik üretim fabrikasıdır. Sektörün söz sahibi firmalarının başında gelen kroman çelik yıllık yaklaşık 1.600.000 ton civarında üretim yapma başarısını elinde bulundururken çalışanlarına iş ve kariyer imkânları sunmaktadır.

Genç ve dinamik birçok çalışan tarafından üretilen ürünleri satışa arz eden Kroman Çelik yeni gençlere ve çalışanlara bünyesinde yer vermektedir. Kroman Çelik bünyesinde yeni kariyer planları yapmak isteyen birçok insan başvuru yapmakta ve Kroman Çelik bünyesinde iş hayatında tecrübe ve deneyim sahibi olmaktadır. Çalışanlarına mükemmel bir kariyer fırsatı sunan Kroman Çelik bünyesinde çalışmak isteyen yüzlerce kişi firmaya başvuru yapmaktadır. Kariyer planlarını daha ileriye taşımak ve köklü bir firmada uzun soluklu iş hayatına atılmak isteyen birçok kişi Kroman Çelik bünyesinde istihdam edilmektedir.

Misyon
Kroman çelik demir çelik sektöründe devamlı çalışarak üretimini ve satışını arttırmak, kar marjını yükseltmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ürünlerin üretimini yaparak müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Marka değerinin artması için kaliteli hizmeti ilke edinen Kroman Çelik hedefleri çerçevesinde her geçen gün ilerlemektedir.

Kroman Çelik iş imkanları
Kroman Çelik ailesine katılmak ve kariyer planlarını bir adım öteye taşımak isteyen çalışanlar için uygun çalışma ortamı ve sağlanan özlük hakları ile birçok kişinin ilk tercihi haline gelmiştir. Kroman Çelik iş başvurularında

– Yetenekli ve problemlere pratik çözümler getiren bir misyona sahip
– Askerlik hizmetini tamamlamış,
– Lisans ve ya ön lisans mezunu,
– MS office programları konusunda yeterli bilgiye sahip olan,
– Disiplinli ve sistemli çalışabilen,
– Çalışma yoğunluğuna ayak uydurabilecek, elemanların istihdam edilmesini sağlamak amacı ile bu şartlara uygun adayları öncelikli olarak seçmektedir.

Pratik ve kıvrak zekalı, işi çabuk kavrayabilen adaylar iş başvurusunda bulunarak yeni bir gelecek planı yapabilirler. Kroman Çelik sunduğu imkânlar ve özlük hakları ile alın terinin karşılığını alacak elemanların istihdam edilmesinden memnuniyet duyacaktır. Kroman Çelik ailesine katılmak için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Kroman Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Emek Mh. Aşıroğlu Cad. No: 155 Darıca / KOCAELİ

Tel: 90 262 679 20 0

Kroman Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kroman Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kroman Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ