KrediVer İş Başvurusu

Bir kişiye belirli bir süre sonra geri ödemek koşuluyla satın alma olanağını sağlamaktır. Günümüzde bankaların güçlenmesi, insanlara çeşitli kredi imkânları sağlamıştır. Kredi vermek bankalar tarafından, banka tarafından kefalet gösterilebilir. Ya da garanti teminatı sağlanarak kredi ödemesi gerçekleştirilebilir. Bankalar kredi konularında artık gerekli şartlar sağlandıktan sonra, müşterilerine çeşitli kredi olanakları sağlamaktadır. Bu kredilerle insanlar bazı imkânını genişletmekte, bazı durumlarda ise çok geniş imkânlar sağlamaktadır.

Bankaların taşıt, konut, ihtiyaç ve esnaf kredileri vb. birçok alanda kredi çeşitleri bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kredi imkânlarına ve isteklere göre miktarlar ayarlanabilir. Kredilerde en uygun ödeme koşullarını müşteriyle banka temsilcisi planlamaktadır. Kredi miktarından çok geri ödeme planlarında süre uzadıkça çekilen kredi miktarına göre faiz artmaktadır. Bu bankalara göre değişiklik gösteren faiz oranları müşterinin seçtiği kredi türünde de farklılıklar yaratabilir. Société Générale, 1864 yılından beri hizmet vermektedir.

Dünyanın lider ve çok uluslu finansal kurumlarından biridir. Société Générale Bankası 1989 yılından beri ülkemizde kurumsal alanda faaliyet vermektedir. 2007 yılından beri Krediver adında kurulan bir organizasyon piyasadaki bankaların aksine uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla tüketici kredisinde Krediver hizmetinle devrim yaratmaktadır. Société Générale bankası müşterilerine kapıları daima açıktır. Société Générale, kredi ver imkânlarıyla hayatınızı bahara çevirir. Kredi ver Société Générale bankasının müşterilerine sağladığı bu ayrıcalıklarla tanışmak için sizleri şubelerine beklemektedir.

Köklü bir kurum olan Société Générale bankası merkezi Fransa da bulunan uluslararası bir markadır. Krediver imkânıyla hayallerinizi gerçekleştirmeniz ve kendinizi özel kılmanızı sağlar. Kurumsal banka müşterilerine güven, itibar ve huzur sağlar. Société Générale bankasının sağladığı kariyer olanaklarınla profesyonel ekibine sizde dâhil olabilirsiniz. Yılların verdiği deneyimle bankacılık kariyerine sektörünün dünya üzerinde söz sahibi olan bankası Société Générale topluluğuna katılarak kariyerinizdeki basamaklara daha güvenilir adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Société Générale topluluğu kariyeriniz anlamında Avrupa ve dünyaya açılan bir kapıdır. Société Générale topluluğu size geniş bir referans kitlesi sağlayabilir. Société Générale bankası çalışanlarının ikna ve özgüvenleriyle müşterilerini etkiyebilen ve kararlı duruşlarıyla bankamızın misyon ve vizyon duruşunu sergileyebilecek kariyerinde önemli kararlar atmaya hazır adaylar Société Générale topluluğuna bekliyoruz.

KrediVer İletişim Bilgileri
Adres; Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat : 10 34337 Etiler – İSTANBUL

KrediVer Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda KrediVer firmasında kariyer yapabilirsiniz. KrediVer insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ