Kraft İş Başvurusu

Kraft firması bebek ürünleri satan ve yardımcı ürünlerle anne ve bebek sağlığı için çalışmalarda bulunan kurumsal firma olarak çıkardığı birçok ürünle ailelerin yüzünü devamlı güldürmeyi başarmıştır. Kraft, kaliteli ve kendine özgün tasarımlarıyla bebeklerinizin dünyaya geldikleri andan itibaren rahat büyümesi için çalışmaktadır.

Tasarımlarında ve kullandığı 1. sınıf malzemelerle bebek güvenliği, bebek bakımı konusunda yılların verdiği birikimlerle sağlıklı nesillerin huzurlu büyümesine katkı sağlamıştır. Bebeğiniz için aradığınız her şeyi Kraft marka ürünlerde bulabilirsiniz. Büyük ve gelişmiş pazarıyla dünyanın her yerine son çıkan ürünlerini göndermektedir. Satış noktalarıyla ulaşmak istediğiniz her yerde sizlere ve bebeğinize kucak açar. Kraft geniş servis imkânlarınla ürünlerinizde oluşabilecek sorunları veya ürünler hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi sizlere hizmet vermektedir.

Bebek arabaları, oto güvenlik koltukları, mama sandalyeleri, oyun parkları ve yatakları, ana kucağı ve yürüteçler, emzirme ürünleri, elektronik ürünler, bebek bakım çantaları oyuncaklar, güvenlik ürünleri ve yardımcı ürünlere çok geniş bir ağ saplamaktadır. Kraft bebeğinize sağladığı güvenlik ürünleri dolap kilitleri, köşe koruyucular, güneşlik ve parmak sıkıştırma engelleyicisi vb. birçok ürünlerle bebeğinizi dışarıdan gelecek zararlardan koruyabilir. Kraft bebekleri geleceğe daha güvenle ve huzurla bakıyor. Kraft vizyonu, misyonu ve değerleriyle sektörünün daimi lideridir.

Yaratıcı ve yenilikçi, insana saygılı, çevreye duyarlı, müşteri odaklı, dürüst ve şeffaf olmasıyla insanların marka değerine daha da bilinçli bakmasına neden olur. Kraft satış ve destek alanında kariyer yapmak isteyenleri beklemektedir. Kraft kurumsal firma alanında senelerin markası olarak çalışmalarında sizleri de yanında görmek istiyor. Kurumsal olması ve geniş teknik servis imkânları sunması, kariyer olanakları sağlamak isteyenler için çok önemli bir fırsattır. Yeni çıkan Kraft ürününü satış alanında çalışanlara uzmanlar tarafından verilen eğitimlerle ve uygulamalarla anlatılır.Kraft firması iş sağlığına ve iş güvencesi standartlarını yüksek tutarken, kurumsal bir aile olmanın verdiği öz güvenle çalışanlarını her alanda gelişmeleri içinde eğitim ve seminerle geliştirmektedir. Periyodik olarak mağaza kontrollerini ve denetlemelerini sıkça yaparak, kurumsal olmanın verdiği markalaşmayı korur. Kraft teknik servis imkânlarınla ve mal güvencesiyle müşterisini üzmez. Kusurlu malları da sorunsuz bir şekilde geri alarak marka güvencesini tüketicisine verir.

Kraft İletişim Bilgileri
Adres; Maya Akar Center Kat: 20 D: 78 34394 Esentepe / İstanbul

Kraft Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kraft firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kraft insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ