KPT Lojistik İş Başvurusu

KPT Lojistik, 30 yıla aşkındır lojistik alanda müşterilerinin tüm lojistik ve operasyonel güç hizmetlerini yerine getiren ve halen bu yolda kurulduğu ilk günkü kalite ve özveri doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Aynı zaman’da hizmet çeşitliliği ile müşterilerinin lojistik dışında da tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrüben kaynaklı, maliyet ve rekabet üstünlüğünü oluşturan alternatif seçenekler ile lojistik alanında farklı çözümler sunmaktadır.

Müşterilerine sunduğu hizmet alanında sektör ne olursa olsun tamamen müşteri ürünlerine uygun bir şekilde ve beklentilerin çok üstünde performans göstererek onların daha kaliteli ve daha hızlı bir lojistik desteği görmesini sağlamaktadır. Sürdürülebilir lojistik desteği ile müşterilerin her zaman takdirini kazanmış ve mutlu müşteri referanslarını oldukça yükseltmiştir. Ülke genelinde kuzeyden güneye ve batıdan doğuya parsel veya komple olacak şekilde lojistik taşımacılığını sürdürmektedir. KPT Lojistik, tamamen alanında uzman kadrosu ve çağdaş filo desteği ile birlikte çeşitli bazlardaki ürünlerin depoya uyarlanması ve sevkiyat işlerini üstlendiği gibi aynı zamanda bu ürünlerin tarzına göre uygun araçlar doğrultusunda taşınmasını sağlamaktadır.

KPT Lojistik, taşıdığı tüm ürünleri sağlam bir şekilde belirtilen adrese sigortalı bir halde taşımaktadır. Ürünlerde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunları üstlenerek hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir. Hedef unsur; istenilen yerden istenilen yere sağlam, zamanında ve en uygun fiyat koşulları ile hizmetini aynı kalitede göstermektir.

KPT Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Hastane mahallesi hadimköy nakkasyolu caddesi no: 21 Hadımköy Arnavutköy İSTANBULKPT Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda KPT Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. KPT Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ