Koza Tekstil İş Başvurusu

Tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Koza Tekstil, en kaliteli hizmeti en hesaplı şekilde müşteriye ulaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin her bölgesine ürün gönderme imkânı mevcuttur. Hatta yurt dışına tekstil ihracatı başarılı bir şekilde yapılır.

Koza Tekstil Çalışmaları
Kumaş üretimi konusunda her türlü çalışma, firmamız tarafından yapılmaktadır. Önceliğimiz, kendi renk ve desenlerimizi tüm yurda ulaştırmaktır. Fakat bazen gerekli durumlarda fason üretimde yapılır. Kumaşlar, çevre dostu, olarak organik tekstil ürünlerinden ve boyalardan üretilmektedir. Döşeme kumaşları, giysi ve polar kısaca her türlü kumaş üretimi, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Hangi Tekstil Ürünleri Mevcuttur
Firmamızın çalışma alanları, boyalı ve baskılı örme kumaşlarımız, örme kumaşa fason boya baskı ve apre çalışmaları, boyalı ve baskılı dokuma kumaşların satışı, dokuma kumaşa fason boya baskı ve apre çalışmalarımız mevcuttur. Ayrıca dileyen müşterilerimiz için %100 polyester, dileyen müşterilerimiz için %100 pamuk kumaş seçeneklerimiz bulunur. Ham kumaş satışı da yapılmaktadır.

Oldukça gelişmiş makineler ile seri üretim yapan firmamızın ürünlerine ulaşmak için, dilerseniz firmamızın telefonlarını arayabilir, dilerseniz internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da satış ofisimiz yer almaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda her çeşit ve desende kumaş üretimi yapılmaktadır. Ürünlerde kalite arayan ve deneyimli firmalar ile çalışmayı arzu eden müşterilerin, iletişime geçmesi yeterli olur. Deneyimli personelimiz, her türlü ihtiyacınızı gidermek için seçenekleri karşınıza sunacaktır.

Koza Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Organzie Sanayi Bölgesi Sarı Cad. No: 12 Nilüfer / BURSA

Tel: 0224 261 62 50 – 57
E-posta: support@kozatekstil.com

Koza Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koza Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koza Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ