Koza Güvenlik İş Başvurusu

Konutların, büyük ve küçük işletmelerin güvenliği alanında hizmet veren deneyimli firmamız, her türlü kamera sistemi montajını ve teknik takibini yapmaktadır. Ülkenin birçok bölgesine ürün satışı ve hızlı teslimatı gerçekleştirilir. Güvenlik alanında her türlü yeniliği yakından takip eden ve anında satışına başlayan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile birçok başarı belgesi edinmiştir.

Her çeşit ve ebatta kamera sistemi, kayıt cihazları, alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, plaka tanıma sistemi, ürün tanıma sistemleri gibi birçok güvenlik malzemesinin üretim ve satışı gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesinde yetiştirdiği deneyimli personel sayesinde, sipariş verdiğiniz ürünler en kısa süre içinde elinize ulaştırılır ve montajı da firmamız tarafından yapılır.

İş yerlerinde güvenlik sistemi oldukça önemlidir. Tüm kazanç eksik bir güvenlik tedbiri sonucunda, bir gecede uçup gider. Şirketimiz tarafında geliştirilen güvenlik cihazları, dünya standardında hizmet vermektedir. Kablolu ve kablosuz kameralar, ses ve görüntü kayıt cihazları siz yokken iş yerinizin güvenliğini sağlar. En ufak bir terslik anında ise gerekli kurumları bilgilendirerek, anında müdahale olanağı yaratır.

Sizin ve ailenizin güvenliği, her şeyden önce gelir. Hırsızlık gibi bir sebeple evinize giren şahıslar bazen hiç hesapta olmayan sorunlar yaratabilmektedir. Son teknoloji ile üretilen güvenlik sistemlerini sizlerin hizmetine sunan deneyimli firmamız, konut çevresinde isterseniz de içinde yaşanan en ufak bir sorunda anında müdahale edilebilecek teknolojiye sahiptir.

Koza Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat: 8, No: 809-811 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Koza Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koza Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koza Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ