Koza Altın İş Başvurusu

Türkiye’nin ilk altın üretimi yapan deneyimli firması Koza altın, üretime başladığı ilk günden itibaren dünyanın her bölgesine altın ihracatı gerçekleştiren ülke çapında başarılara imza atmış, deneyimli bir firmadır. Kendi bünyesinde çalışan mühendis kadrosu ile altın arama, çıkartma ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Koza Altın Nerede Faaliyet Gösterir?
Ülkemizin birçok bölgesinde bulunan altın madenleri, tarafımızca işletilmekte ve kendi analiz laboratuvarlarımızda test edilmektedir. Ülkemizde toplam 4 analiz laboratuvarımız mevcuttur. Buralarda hem kendi ürünlerimizin analizi yapılmakta, hem dışardan analiz için gelen talepler karşılanmaktadır. Türkiye’nin ilk altın laboratuvarı olan bu işletmeler, yurt içinden ve yurt dışından birçok uluslararası kurum tarafından tescillenmiştir.

Altın Analiz Laboratuvarları; İzmir- Ovacık, Gümüşhane- Mastra, Eskişehir- Kaymaz, Kayseri- Himmetdede gibi bölgelerde analiz laboratuvarlarımız mevcuttur. Kendi bünyemizde yetişen deneyimli, mühendis kadromuz sayesinde, ülkenin ilk altın çıkartma ve değerleme faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Altın ve gümüş gibi değerli madenlerin tespiti, işletmelerin sondaj numuneleri, maden yağlarının analizi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Altın çıkartırken çevrenin korunması; şirket bünyesinde çalışan elemanlar, yasa ve yönetmeliklere özel olarak uyacak şekilde hareket eder. Atıkların minimuma indirilmesi, dönüştürülmesi veya tekrar kullanıma kazandırılması gibi, birçok çalışması mevcuttur. Ülkenin en eski ve en gelişmiş altın üreticisi olan Koza Altın İşletmeleri, insan sağlığını ve çevreyi koruma bilinci ile her türlü arama ve değerleme faaliyetini devam ettirmektedir. Amaç üretimde Dünya standartlarını yakalamaktır.

Koza Altın İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Yolu, 10.km No: 310, Batıkent ANKARA

Koza Altın Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koza Altın firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koza Altın insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Loder operatörü olarak çalışmak isterim 12 yıllık tercubem vardır sizinle çalışmak isterim

  2. murat dedi ki:

    Gümüshanede altun kozada laboratuğarda calısmak isdiyom.numaram05412754865 bu numaradan bana olasa bilirsiniz.

BİR YORUM YAZ