Koyuncu Elektronik İş Başvurusu

Türkiye’nin bilişim teknolojileri alanında lider marka halini almış olan Koyuncu Elektronik yıllardır tüketici elektroniği, mobil iletişim, güvenlik ve aynı zamanda elektronik tedarik sağlayıcı olarak yoluna ilk günkü özveri ve kalite ile devam etmektedir. Samsung, Asus, Microsoft, Haikon, Allied Telesis, Kingston, AMD, Packard Bell ve daha birçok büyük markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan Koyuncu Elektronik yıllardır aynı kalite ile Türk kullanıcılarına tedarik zincirini büyütmeye devam etmektedir.

Dünya genelinde kendini geliştiren ve en iyi markaları bünyesinde barındırarak Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesi tarafından tercih edilen marka haline gelmiştir. Uluslar arası pazarda kendine yer edinmiş ve çok sayıda projeye imza atmış olan Koyuncu Elektronik kendini geliştirmeye ve ileri teknolojiyi sürdürmeye devam etmektedir.

Merkezi İstanbul Sarıgazi’de bulunan şirket, toplam’da 22000 m2 alana sahiptir. İçerisinde merkezi deponun yanı sıra çalışma ofisleri ve satış sonra destek ekibinin bulunduğu kısımlar ile müşterilerine sürekli olarak hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Ankara’da satış ofisi bulunan şirketin, aynı zamanda destek şubeleri adı altında Adana ve İzmir’de bulunan ofislerinden hizmet vermektedir. Anlaşmalı oldukları kaliteli kargo ve sevkiyat araçları ile tüm Türkiye’ye hizmet vermenin gururu içinde yaşayan Koyuncu Elektronik, müşteri memnuniyetini hat safa da tutarak güler yüzlü iş anlayışı ve dinamik altyapısı ile daha kaliteli bir hizmet anlayışına ilerlemektedir.

Koyuncu Elektronik İletişim Bilgileri
Adres; Emek Mh. Ordu Cad. No : 18 Sancaktepe / İstanbul

T: +90 216 528 88 88
F: +90 216 313 18 18

 

M: bilgi@koyuncu.com.tr

Koyuncu Elektronik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koyuncu Elektronik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koyuncu Elektronik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ