Kosifler İş Başvurusu

1945 yılında İstanbul’da kurulan Kosifler Şirketler Grubu, sadece otomotiv ile kalmayıp inşaat, turizm, sigorta, denizcilik ve bilimin teknolojileri sektörüne de ciddi yatırımlar yaparak günümüz de büyük bir isim ile anılmakta ve ku1945 yılında İstanbul’da kurulan Kosifler Şirketler Grubu, sadece otomotiv ile kalmayıp inşaat, turizm, sigorta, denizcilik ve bilimin teknolojileri sektörüne de ciddi yatırımlar yaparak günümüz de büyük bir isim ile anılmakta ve kurulduğu ilk günden bu yana aynı güven ve özeni göstererek müşterilerini mutlu etme prensibine sahip bir kuruluştur. Mali gücü ve güler yüzlü iş anlayışından ötürü Türkiye’nin eski aile şirketleri arasında yer almış saygın ve tanınan bir marka haline gelmiştir.

Kurulduğu günden 1974 yıllarına kadar şahıs şirketi olarak faaliyet gösteren şirket, bu tarihten sonra kolektif şirket unvanını almış ve tümü ilen şirketleşme adına ilk adımlarını dünya pazarına atmıştır. İnşaat sektörüne 1970 yılında adım atmış ve günümüze kadar bir çok projeye başarılı imzalar atarak kendinden sıkça bahsettirmiştir. Türkiye’nin Asya yakasında açmış olduğu ilk BMW satış sonra hizmet faaliyeti ile büyüyen ve daha sonra Türkiye’nin ilk modern BMW bayiliğini üstlenerek ilerleme yolunda devam etmiştir.

Bu başarıları arasına 1998 yılında otomotiv sektöründeki bünyesine MINI, MG ve Land Rover markalarını da katarak geniş çaplı hizmete girerek müşterilerini daima mutlu etmek adına güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam etmiştir.

Pancar Motor’un kurucu ortaklarından biri olan aile şirketi 50 yıldır bu alan ve her alanda sektörde faaliyet gösterdiği teknolojiye yatırım yaparak günümüzde saygın ve güvenilir bir şirket profili oluşturmuştur.rulduğu ilk günden bu yana aynı güven ve özeni göstererek müşterilerini mutlu etme prensibine sahip bir kuruluştur. Mali gücü ve güler yüzlü iş anlayışından ötürü Türkiye’nin eski aile şirketleri arasında yer almış saygın ve tanınan bir marka haline gelmiştir.Kurulduğu günden 1974 yıllarına kadar şahıs şirketi olarak faaliyet gösteren şirket, bu tarihten sonra kolektif şirket unvanını almış ve tümü ilen şirketleşme adına ilk adımlarını dünya pazarına atmıştır. İnşaat sektörüne 1970 yılında adım atmış ve günümüze kadar bir çok projeye başarılı imzalar atarak kendinden sıkça bahsettirmiştir. Türkiye’nin Asya yakasında açmış olduğu ilk BMW satış sonra hizmet faaliyeti ile büyüyen ve daha sonra Türkiye’nin ilk modern BMW bayiliğini üstlenerek ilerleme yolunda devam etmiştir.

Bu başarıları arasına 1998 yılında otomotiv sektöründeki bünyesine MINI, MG ve Land Rover markalarını da katarak geniş çaplı hizmete girerek müşterilerini daima mutlu etmek adına güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam etmiştir.

Pancar Motor’un kurucu ortaklarından biri olan aile şirketi 50 yıldır bu alan ve her alanda sektörde faaliyet gösterdiği teknolojiye yatırım yaparak günümüzde saygın ve güvenilir bir şirket profili oluşturmuştur.

Kosifler İletişim Bilgileri
Adres; Askent Sokak No: 3B/ 3-6 İçerenköy, Ataşehir – İstanbul

Kosifler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kosifler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kosifler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ