Koru Hastanesi İş Başvurusu

Türkiye’nin en büyük Sağlık kuruluşlarından biri olarak bilinen Koru Hastaneleri, bünyesinde barındırdığı Sincan ve Balgat hastaneleri dışında, görüntüleme merkezi, tüp bebek merkezi ve özel sağlık kolejinden sonra yeni bir projesi olan Koru Ankara Hastanesi adı altında Ankara’nın en büyük hastanesini inşa ederek halkın hizmetine sunmuştur. Bünyesinde barındırdığı akademik modelin büyük sağlık personelleri ile alt yapı sağlık ekibini sürekli ve bilinçli sağlık eğitimi ve öğretiminin ana temelleri ilke edinerek ön planda tutmayı başarmıştır. Ekip halinde ve planlı olarak sistematik bir şekilde çalışmakta olan hastane sistemi, yaptığı tüm operasyonların her birinde olumlu sonuçlar doğuran nitelikler kazandırmıştır.

Bünyesinde geliştirdiği sağlık personellerinin, tüm akademik eğitimleri üstlenmiş ve kendilerini geliştirmeleri konusunda sonsuz destek sağlamasının yanı sıra, yine bünyesinde sağladığı akademik bilgi platformları ve dergiler ile eğitimine devam eden kişilere büyük olanaklar sağlamıştır. 2013 yılında faaliyete giren Koru Sağlık Koleji bünyesinde eğitim görmekte olan öğrencilerine Rusça ve Arapça dil eğitimini de vermekte olan kurum, 41 farklı ülkeden hastalarının sürekli olarak kendilerini tercih etme sebebinden dolayı hastane bünyesinde yabancı dil eğitimli sağlık personelleri barındırmaktadır.

Koru Sağlık Grubu, bunlardan dolaylı olarak, sürekli ileri teknolojiyi takip eden, hızlı ve kaliteli sağlık hizmetini kendine ilke edinmiş sağlık personelleri ile hem ülke genelinde hem de uluslararası arena’da saygın bir isme sahip olmuştur.

Koru Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No: 13 Çukurambar Ankara

Tel:  444 66 62

E-posta:  info@koruhastanesi.com

Koru Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koru Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Koru Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yeşim Kızılay dedi ki:

    haberica bekliyorum lütfen acil

  2. Yeşim Kızılay dedi ki:

    Evlatlarım icin acil ise ihtiyacım var lise mezunuyum temizlik personelinde ise alirsaniz sevinirim maddi durumdan cok sıkışık durumdayim evlatlarima tek basima bakıyorum değerlendirmeye alirsaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ