Korteks İş Başvurusu

Korteks Mensucat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1989 yılında Türkiye’nin harika şehirlerinden biri olan Bursa’da kurularak hizmete girmiştir. Türkiye’nin tekstil sektöründeki büyük kuruluşlara polyester iplik ihtiyacını karşılayan Korteks, aynı zamanda Orta Doğu ve Avrupa’nın entegre polyester üreticisi ve ithalatçısı pozisyonunda en büyük şirket unvanını korumaktadır. 335.000 m2 üzerine kurulu olan Korteks’in tesislerinde günlük olarak 580 ton polimer, 400 ton POY, 120 ton FDY, 350 ton tekstüre, 25 ton fantezi, bükümlü ve elastanlı, 10 ton gün hava tekstüre ve son olarak 60 tona yakın mono iplik üretimi ile müşterileri tarafından saygın bir yere sahiptir.

Üretiminde 200 den fazla renk seçeneği bulunan POY, FDY ve tekstüre iplik çeşidine sahip olup, çeşitli kullanım şekillerine göre torksuz, puntalı, efektli, fantezi, bükümlü ve elastanlı gibi iplik türleri üretmektedir.

Türkiye’nin lider iplik üretici unvanına sahip Korteks, ürünler ile uluslararasına arenada da isminden sürekli bahsedilen kaliteli bir kuruluştur. Dünyanın hemen hemen her yerine ihracat yapan Korteks, Suriye, Polonya, Portekiz, Fas, İspanya, İngiltere, Almanya, Lübnan, Belçika, Kolombiya İsrail, ABD, İrlanda, Brezilya, Macaristan, Kanada ve Güney Afrika gibi 60 dan fazla dünya ülkesine hizmet vermekte olup bu çıtayı daha yüksek yerlere taşımanın gururu ve hedefi ile müşterilerine destek vermekten mutluluk duyan büyük bir kuruluştur.

Korteks İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad. No: 3 Bursa

Tel:+90 (224) 219 11 00

E-posta: korteks.iplik@zorlu.com

Korteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Korteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Korteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ