Korsini Saf İş Başvurusu

Korsini-Saf 1990 yılında Türkiye’ye yerleşerek tüm dünyaya faaliyet gösterdiği Matbaacılık ve Ambalaj sektörü alanında Liderliği sürekli elinde tutan disiplinli ve kaliteli hizmeti ile tercih edilmektedir. Corsini Ailesine ait olan ve günümüze kadar teknoloji sürekli kendini yenileyen öncü ve lider pozisyonda olmaya devam etmektedir. Corsini Ailesin’den Korozo tarafından kurulan şirket 2004 yılında Korsini-Saf adını alarak bu alanda daha da büyümeye gayret ve özveri göstermiştir.

Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve yenilikçi anlayışı günümüze kazandırdığı, insan hayatını kolaylaştıran hizmetleri sunmaya ve kendini daha da ileri taşımak adına geliştirmeye son hız devam etmektedir. Toplam’da 20.100 m2 kapalı alanı içerisinde iş gücüne sahip olan Korsini-Saf biri Türkiye diğeri ise İtalya’da olmak üzere iki ana parçadan oluşmaktadır. Bu iki dev ülkeyi yan yana getiren Korsini-Saf ofset, rotogravür ve flexo alanında kaliteli işçiliği ve %100 müşteri memnuniyeti adı altında hizmetlerine devam etmektedir.

Korsini-Saf, müşterilerinin baskı öncesi ve sonrası, etiketleme ve diğer tüm hizmet alanlarını kapsayan ambalaj ve matbaa sektörü ile ilgili tüm işlemleri toplu ve hızlı bir şekilde çıkarmayı ilke edinmiş bu gösterdiği gayret sonucu müşterilerinden olumlu dönüşler alarak, mutlu müşteri referanslarını bir hayli genişletmiştir. Kaliteli ve sürdürülebilir bir temele sahip olan Korsini-Saf binlerce personeli ile dünyanın tüm matbaa ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede teknolojiye sahip olmuş olup, aynı zamanda profesyonel kadrosu ile göz dolduran bir durumdadır.

Korsini Saf İletişim Bilgileri
Adres; Ege Serbest Bölgesi Çamlık Sokak No: 10 Gaziemir İzmir

Korsini Saf Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Korsini Saf firmasında kariyer yapabilirsiniz. Korsini Saf insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    E sınıfı ehliyetim var src2 src belgem var iş aramaktayım 05379514716

BİR YORUM YAZ