Kormetal İş Başvurusu

Kormetal, zamak yedek parça ve alüminyum üretimi üzerine 1978 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bu özveri ve kalite ile yola çıkan Kormetal, zamanla çıtayı yükselterek günümüzde Avrupa’ya ihracat yapan öncü şirketlerden biri olmuştur. Yıllık 5.000 ton alüminyum üreterek günümüzde başlıca olarak Fransa, Almanya ve İngiltere ülkeleri ve Avrupa’nın daha birçok ülkesine ihracat yaparak kalitesinden sürekli bahsettiren bir şirket haline gelmiştir.

İleri teknoloji ile donatılan Kormetal fabrikası 1986 yılında bünyesinde hafif alaşımlı alüminyum üretimine başlayarak, hem Türkiye’de hem de uluslar arası arena’da büyük bir performans sağlamıştır.

Tescilli bir marka haline gelen KORMETAL, ülke genelinde jant üretimi yapan önce bir şirket olup, aynı zamanda toplam’da 44 ülkeye ihracat hizmeti sunarak uluslar arası arenada bu sektörde büyük bir söz sahibi olmuştur. Bu başarı alanında tamamen uzman yönetim kadrosu ve personelleri tarafından yıllardır verilen emek sonucu gelinen noktaya son sürat ilerlemeye devam etmektedir. Zor koşullarda bile gecesini gündüzüne katarak müşteri memnuniyeti bilinci ile hareket eden Kormetal, zamanında tüm siparişleri hızlı bir şekilde hem yurt içi hem de yurtdışı ülkelerine yaptığı ihracatlar ile adından sürekli bahsettirmiştir. Çoğu dünya markasına ihracat desteği sunan kormetalin referansları arasında Wilo, Mercedes, Renault ve Philips gibi dünya devleri bulunmaktadır. İlk bu alanda faaliyet gösterdiklerinde 3.500 m2 üzerine kurulu kapalı bir alanda başlayan kormetal, günümüzde 25.000 m2 kapalı bir alanda çalışmalarını hala sürdürmektedir.

Kormetal İletişim Bilgileri
Adres; Üniversite Mh. Bağlariçi Cd. No:18 Avcılar İstanbul

Kormetal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kormetal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kormetal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ