Korkuteli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Korkuteli Devlet Hastanesi, Antalya’da 1983 yılında faaliyet girmiş ve günümüze kadar çağdaş, kaliteli, hijyenik, dinamik ve profesyonel kadrosu ile bölge sağlığının yapı taşı olarak halen faaliyet göstermektedir. Daha sonra 1994 yılında hastanenin yeterli alan sahip olmaması üzerine B Blok ile birlikte hizmetini genişleterek faaliyet hayatına devam etmiştir. 1965’te ise yapılan B bloğun yetersiz kalması üzerine C blok inşa edilmiş ve faaliyete girmiştir. Son olarak gerek bölge gerek dışarıdan yapılan gönüllü bağışlar ile, 2007 yılında D Blok faaliyete girerek hastaneni hizmet seviyesi gelişmiş ve bölge halkına tam donanımlı bir hastane olarak yer edinmiştir. Ayrıca 2007 yılında, “ Hekim seçme hakkı “ tanınma fırsatının başlaması ile bölge halkının güvenini ve ilgisini görmüştür.

Korkuteli Devlet Hastanesi Antalya’nın tam merkezindedir. Fiziki yapısı gereği 4 büyük blokta oluşan hastane, tüm bloklarda yataklı olarak tedavi hizmeti sunmaktadır. A-B-C-D Blokları olarak ayrılan binalar içerisinde bulunan tedavi birimleri her bina için ayrı olarak konsept haline getirilmiş ve hizmet akışı sağlanmıştır. Toplam’da 9051 m2 alana sahip hastane, 3447 m2 kapalı alana inşa edilmiştir.

Bölge halkı tarafından son zamanlar da sıkça ziyaret edilmekte ve hasta memnuniyeti sürekli ön planda tutulmaktadır. Yapılan anketler sonucu hastaneye gelen hastaların doktorlarından çok memnun oldukları ve diyalog kurma konusundan dolayı çok rahat olduklarını dile getirmişlerdir.

Korkuteli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Uzunoluk Mah. Mehmet Akif ERSOY Cad. No: 127/1 Korkuteli / ANTALYA

Tel: +90 242 6436052

E-Mail: antalyadhs9@saglik.gov.tr

Korkuteli Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Korkuteli Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Korkuteli Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Murat dedi ki:

  Iş arıyorum temizlik işi hasta bakım bölümü dahil yaparnm

 2. Keziban dedi ki:

  Sağlık mezunuyum iş arıyorum

 3. Fatma dedi ki:

  Temizlik isi yapabilirim ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 4. Fatma dedi ki:

  Temizlik işi yapabilirim yardımcı olun

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 5. süleyman hoşlar dedi ki:

  Şoförlük,mutfak,temizlik,hasta bakım bölümlerinde görev yapabilirim.

 6. ayşe büyükkeskin dedi ki:

  Temizlik ve bulaşıkcılık yapabilirim.
  Bulaşıkcı alımı var mı?

BİR YORUM YAZ