Körfez Hastanesi İş Başvurusu

Sağlık insan hayatı için en önemli olan konudur. Bu nedenle atasözlerinde, deyimlerde bile her işin başının sağlık olduğu söylenmektedir. İnsanlar sağlıklı oldukları müddetçe birçok işin üstesinden gelebilirler. Fakat sağlıkları ile ilgili bir problem yaşadıkları zaman yapacakları işler de sıkıntılı bir sürece girmekte ve sekteye uğramaktadır. Bu durumları yaşamamak için tüm sağlık önlemlerinin alınması ve sağlıkla ilgili konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Sağlıkla ilgili konularda herhangi bir sorusu ya da şüphesi olan kişilerin bir sağlık merkezine, hastaneye başvurması gerekmektedir. Bu hastaneler için de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Hastane konusunda en önemli olan nokta ise verdiği hizmetler ve hastanenin titizliğidir. Körfez Hastanesi de bu hastaneler arasında yer almaktadır.

Körfez Hastanesi’nin verdiği hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz
– Acil Servis
– Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
– Kardiyoloji Polikliniği
– Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
– Beyin ve Omurilik Cerrahisi Polikliniği
– Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği
– Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
– Üroloji Polikliniği
– Genel Cerrahi Polikliniği
– Göz Hastalıkları Polikliniği
– Kulak Burun Boğaz Polikliniği
– İç Hastalıkları (Dâhiliye) Polikliniği
– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği
– Nöroloji Polikliniği
– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
– Göğüs Hastalıkları Polikliniği
– Dermatoloji (Cildiye) Polikliniği
– Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği
– Radyoloji Polikliniği
– Beslenme ve Diyet Polikliniği
– Psikiyatri Polikliniği
– Psikoterapi Polikliniği

Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler Körfez Hastanesi’ne bizzat giderek ya da internet sitesinden randevu alarak hizmetlerden yararlanabilirler. Günümüzde tıp sektörünün gelişmesi ile beraber hastanelerin vermesi gereken hizmet oranı da bakmaları gereken hasta sayısı da artmıştır. Tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmeleri için de hastanelerin gelişmiş niteliklere sahip olması gerekmektedir. Gelişmiş niteliklere sahip olan hastaneler hastaları daha iyi koşullarda tedavi etmektedir. Bu sayede sağlık sistemlerinde de daha iyi bir yer edinmektedirler. Körfez Hastanesi tüm bu gelişmiş niteliklere sahip olan bir hastanedir. Hasta memnuniyeti açısından da herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Körfez Hastanesi kurulduğu ilk günden beri hasta memnuniyetini ön planda tutmuştur. Böylece gitgide gelişmekte olan bir sağlık kuruluşu olmuştur. Körfez Hastanesi gerek hastalara gösterdiği ilgi ve özen ile gerekse verdiği sağlık hizmetleri ile yıldızı parlayan bir hastane olmaktadır. Körfez Hastanesi hasta ziyaretlerinde gösterdiği güleryüz ile de hizmet kalitesini artırmaktadır. Özellikle hasta yakınları için vermiş olduğu hizmetler ve sunmuş olduğu imkanlar Körfez Hastanesi’nin birçok kişiden olumlu yorum almasını sağlamıştır. Tüm bu durumlar göz önüne alındığı zaman Körfez Hastanesi’nin ilerleyen zamanlarda da başarısını devam ettireceği görülmektedir. Siz de Körfez Hastanesi’nin hizmetleri ve kurumsal nitelikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Körfez Hastanesi’nin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Körfez Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; Eroğlan Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:1 Kadıköy Edremit BALIKESİR

Körfez Dershanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Körfez Dershanesi kariyer yapabilirsiniz. Körfez Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ