Korel Otel İş Başvurusu

Korel Otel, Afyon ilinin merkezine 13 km uzaklıkta kurulan ve turizm sezonunda bir çok ülkeden turist alarak ev sahipliği yapan büyük bir kuruluştur. Afyon havalimanına 6, Kütahya havaalanına 45 ve Uşak iline ait havalimanına ise 109 km mesafe yakınlığı ile ulaşabilirliği konusunda da en çok tercih edilen otellerin başında gelmektedir. 1000 yatak kapasitesi ve 329 oda kapasitesi ile 50.000 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan Korel Otel, aynı zamanda Korel Thermal Resort Hotel olarak ta bilinmektedir. Müşterilerine kusursuz ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş ve içerisinde barındırdığı bir çok sosyal oluşum ile kentin göz bebeği haline gelmiştir.

Diğer adıyla halk arasında Türkiye sağlık oteli olarak adlandırılması, yeni müşterilerin iştahını kabartacak cinsten bir yaklaşım ile randevularını almakta. 42 derecelik şifalı suyu ile tedavi imkanları sunmakta olan Korel Otel, TBMM, SGK, HDI Sigorta, CGM, Halk Sigorta, Ace Europen Sigorta, Acıbadem Sigort ve daha bir çok büyük kurum ile anlaşmalı olarak fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında misafirlerine en kaliteli derecede hizmet vererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bünyesinde 4 adet kapalı ve 2 adet açık havuz olmak üzere toplamda 6 adet yüzme havuzu ve ayrıca 4 adet özel kaplıca kürlerine sahip termal havuza sahiptir. Bunların yanı sıra 8 adet özel aile banyosu ile, 2 uzman doktor, hemşire ve uzman fizyoterapistler eşliğinde sağlığınız adına her türlü ihtiyacınızı gidermektedir.

Korel Otel İletişim Bilgileri
Adres; Kütahya Karayolu 13. Km – Afyonkarahisar

Tel: 90 272 252 22 22

E-posta: info@korelthermal.com

Korel Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Korel Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Korel Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. özkan dedi ki:

    iyi günler ben kütahya dogumluyum 14 yıllık kahvaltı tecrübem var antalya calıştim tşk

  2. RIDVAN ÇOBAN dedi ki:

    Bursa da yaşıyorum. SGK da stajerim 3 ay tatil de iş arıyorum. Sizin iş yeriniz de çalışmak istiyorum. İyi günler.

BİR YORUM YAZ