Kordsa İş Başvurusu

Kordsa iş ilanları ve personel, işçi alımı. Kordsa iş başvuru formu, kariyer olanakları ve insan kaynakları sayfası.

Kordsa Global, Sabancı Holding iştiraki olarak 1973 senesinde kurularak, uluslararası arenada polyester iplik, tek kord, lastik kord bezi ve endüstriyel naylon işlerinde büyük bir atılım yaparak hem kendini hem de Türkiye’yi büyük bir yere getirmiştir. Bu büyük kuruluş Sabancı Holding iştiraki olarak İzmit’te fabrikasyon bir yatırıma gidilmiştir.

Yılların verdiği azim ve başarı ile Türkiye’yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmiş ve aynı zamanda kaliteli ürünleri ile sürekli tercih edilen en iyi markalar arasında yerini almıştır. Alanında dünya pazarında lider konuma gelen Kordsa, lastik güçlendirme alanında da tek lider olarak dünya’da Ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana aynı kalite ve özveri ile çalışan Kordsa, her türü küçük ihtiyaçtan, büyük ihtiyaca kadar ayrım gözetmeksizin kalitesini ortaya koyarak sorunlara çözümler sunmaktadır.

Asıl hedefleri arasında en ön sırada geçen, katma değerli ve yenilikçi teknoloji ile ilerleme olan Kordsa, bu hedef doğrultusunda %100 müşteri memnuniyet ile müşterilerine veya hissedarlarına karşı kendini ispatlayarak büyük bir kitleye sahip olmuştur.

Dünya genelinde ayak izi ve güçlendirilebilir teknolojilerindeki alanda 42 yıldır alanında lider ve uzman kadrosu ile sürekli kendinden bahsettirmiş ve dünya üzerinde önemli bir isim sahibi olarak alanında lider olarak devam etmektedir. Her fırsatta Sabancı Holding ile büyük işler yapacaklarına inanan Kordsa, Türkiye yatırımcıları tarafından desteklenmektedir.

Kordsa İletişim Bilgileri
Adres; Sabancı Center Tower. 2, Kat.17 34330 4. Levent, Beşiktaş / İstanbul

Kordsa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kordsa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kordsa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ