Kopaş Kozmetik İş Başvurusu

Kopaş Kozmetik ürünleri, yıllardır kullanıcılarına ilk gün ki hizmet anlayışı ve kaliteli ürünlerini sunmaya ve hizmet etmeye devam etektedir. Kozmetik ürünlerin yanı sıra, bünyesinde bilimsel ilaçlar da barındıran Kopaş Kozmetiğin üretimi Bilfar Holding’in Çerkezköy’deki tesislerinde üretim faaliyeti göstermektedir. En son teknoloji cihazları ile donatılan tesisin hacmi 24.000 m2 alan üzerinden hizmetlerine devam etmektedir. Sektör gereği ve müşteri memnuniyet adına tüm ürünler büyük bir titizlik ve dikkatli bir şekilde üretimleri adım adım kontrol edilerek gerçekleşmektedir. Ham madde ayıklamadan tutun, ürün kalite ve paketleme gibi tüm işlemleri alanında uzman kişiler tarafından sağlanmakta ve tedarik sürecine girmektedir. Kurulduğu günden bu yana ilk gün ki kalite ve özeni göstererek mutlu müşteri referansını gün geçtikçe çoğaltmaktadır.

AR-GE ve üretim bölümünde sürekli adım adım olarak kontrol edilen kişisel bakım ve bilimsel ilaçlar doğrudan test aşamalarından geçip müşteri sağlığını ve memnuniyetliğini sürekli ön planda tutarak tüm işlem sürecini bu kararlılık ile sürdüren öncü bir marka haline gelmiştir. Günümüzde bir çok kozmetik mağazaları ve eczanelerde sıkça rastladığımız Alix Avien, Cire Aseptine ve Voila gibi kaliteli ürünlerin üretici firması olarak bilinmektedir. Aynı zaman’da dünya pazarında en çok tercih edilen ürünlerinden biri’de annelerin bebekleri için tercih ettiği Dalin ürünüdür. Ve daha bir çok ürün yelpazesine sahip olan Kopaş, yeni projeler için hazırlıklar yapmaya devam etmektedir.

Kopaş Kozmetik İletişim Bilgileri
Adres; Ayazağa Ticaret Merkezi Maslak Mahallesi Sümer Sok. No: 3 Sarıyer / İstanbul

Kopaş Kozmetik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kopaş Kozmetik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kopaş Kozmetik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ