Kone Asansör İş Başvurusu

Kone Asansör, dünya üzerinde milyonlarca insanın memnuniyet heykeli görevini görmektedir. People Flow hizmetini gün ve gün milyonlarca insana ulaştırıp, mutlu insan profili yaratmaya devam eden öncü bir kuruluştur. Kone Asansör yürüyen merdiven ve asansör sektöründe lider bir durumda olup, hiçbir tavizde bulunmayarak kurulduğu ilk günden bu güne aynı güler yüz ve ilerleyen teknoloji kalitesi ile insanların güvenli bir şekilde hizmet görmesi adına faaliyetlerine son sürat devam etmektedirler. 100 yıla aşkındır faaliyet gösteren Kone Asansör, sektörün lideri pozisyonunda olup yürüyen merdiven, asansör ve otomatik kapı sistemlerini modern ve teknolojinin son nimetlerini kullanarak günümüzde kalitenin tek adresi durumuna gelen öncü bir şirkettir.

Kone Asansör, aynı zamanda alanında tamamen profesyonel bakım ekibi ile tüm bakım ve onarımları üstlenerek en iyi şekilde hizmetini sunmaktadır. Tek hedefleri ise dünyanın kentleşen bölgelerinde tüm insanların rahat etmesi amacıyla kuracakları sistemden insanların rahat etmeleri ve memnun kalmalarını sağlamaktır. İnsan hayatını kolaylaştıracak teknolojiler sunmaya devam eden Kone Asansör’ün 2014 yılındaki istatistiklerine göre yıllın net satış rakamı 7,3 milyar Euro olarak belirlenmiş olup, toplamda 47.000 çalışanına istihdam sağlayarak dünya ekonomisine birden fazla yol ile katkı sağlamaktadır. Kone Asansör’ün B sınıfı hisselerinin NASDAQ OMX Helsinki Ltd’de olup Finlandiya’da işlem görmektedir.

Kone Asansör, uluslar arası arenada büyük söz sahibi olmuş olup, mutlu insan referansı ile dünya genelinde 50 ülkede toplamda 1000’den fazla çalışma ofisi bulunmaktadır.

Kone Asansör İletişim Bilgileri
Adres; çerenköy Mahallesi, Değirmenyolu Caddesi, No: 28 Asiaofispark B Blok D: 3 Kat: 2 34752 Ataşehir, İstanbul

Tel: 444 26 90

Kone Asansör Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kone Asansör firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kone Asansör insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayberk dedi ki:

    benim işe ihtiyacim var yabanci uyrukliyim 7 sanelik tecrubam var 24 yaştayim şuan manavgat nokta asansorda çalişiyorum

BİR YORUM YAZ