Komşufırın İş Başvurusu

Komşufırın, tarımsal alana karşı olan iş anlayışı ile adından çokça bahsettirip daha sonra Doruk Group Holding’in bünyesinde açılarak değerli bir marka haline gelmiştir. Doruk Grup, tarımsal alana yaptığı büyük yatırımlar ile kendinden söz ettirdiği gibi, tohumdan tarıma, tarımdan da fırıncılık sektörüne uzanan bir hikayenin baş yapıtı olarak faaliyetlerini en iyi şekilde kaliteli ve müşteri memnuniyet odaklı olarak hizmetlerine devam etmiştir. Amaca yönelik üstün kalite ve hijyenik açısından ham madde tedariği sağlayarak, aynı zaman’da UNO paketli ekmek ürünlerini ülkeye hizmet olarak ilk sunan markası haline gelmiştir. Doruk Grup yarım asırlık faaliyet gösterdiği unlu mamuller ve ekmek sektöründe göstermiş olduğu çaba ve emekler karşısında büyük bir marka değeri ve ülke genelinde insanların güvenini kazanarak yoluna devam etmiştir.

Bu konseptte sadece Türkiye’de değil, Dünyanın bir çok ülkesinde başarı sağlayarak hem çıtasını yükseltmiştir, hem de ülke gelirine fazladan gelir katkısı sağlayarak önemli ve kaliteli bir kuruluş halini almıştır. Komşufırın ise Doruk Grup’un tohum ve buğday üzerine yetiştirilme ve araştırılmak üzere kurulan bir tesisin uzun vadeli bir marka projesi halindedir.

Müşterilerine daima sağlıklı, hijyenik, kaliteli, güvenli ve lezzetli unlu mamulleri sergilemiş olup, insanlara güven sağlayarak yarım asırdır hizmetlerine ilk günkü özen ve özveri ile hizmetini sağlamaktadır.
Birçok unlu mamul lezzetleri ile Türkiye ve Avrupa’nın büyük ülkelerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Komşufırın İletişim Bilgileri
Adres; Şerifali Mah. Türker Cad. No:53 Ümraniye / İstanbul

Komşufırın Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Komşufırın firmasında kariyer yapabilirsiniz. Komşufırın insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ