Komili İş Başvurusu

Komili markasının hikayesi, 1878 yıllarında Osmanlı toprakları egemenli altında olan Middili adasında başlamıştır. Dünyaya ün salmış olan bu marka, Midilli Adasın da zeytinyağı ve sabun üreterek geçimini bunlar ile sağlayan Komi’li Hasan tarafından başlamıştır. Bir süre daha burada kendi emekleri ile üretime devam eden Komi’li Hasan, Türkiye Cumhuriyeti’nin Lozan Antlaşmasını imzaladıktan itibaren mübadele gereğince Komi’li Hasan ve Ailesi Ayvalık’a yerleşerek işlerine buradan devam edip, ileride Komili markasının dünya genelinde duyulmasının ilk adımları atmıştı. Komili markası yoluna ve büyümesine Ayvalık’tan başlayarak günümüze kadar uzanan kalitenin ve asırlık markasının yanı sıra, müşterinin memnuniyeti ile hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeye devam etmiştir.

Günümüzde büyük bir marka değeri kazanan Komili, O yıllarda marka kavramının daha oturmaması üzerine HASAN KOMİLİ adıyla ürettiği zeytinyağı ve sabunlara “ Kalitesiz ürün alıcıyı bir kez, kendini ebediyen kandırırsın “ sloganı ile yola çıkmış ve dünyaca ünlü Komili markasının tohumlarını geleceğe taşıyarak değer kazanmıştır. Kuşaklar boyu süren bu yolculuğun günümüze kaliteli ve hijyenik ürünleri sunarak insan sağlığını üst seviyede tutmuş öncü ve lider bir marka unvanına sahip olmuştur. Kendini zeytin ağacı gibi örnek görmüş ve ne zaman nerede fayda vereceğini bilerek hareket etmiştir. Ve hiçbir zaman yenilikçi anlayışından vazgeçmeyen Komili markası, ülkemiz de ve dünya genelinde tercih edilen marka değeri kazanmıştır.

Komili İletişim Bilgileri
Adres; Topkapı, Davutpaşa Cad. No:10, Fatih İstanbul

Tel: 0850 222 33 57

Komili Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Komili firmasında kariyer yapabilirsiniz. Komili insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gökmen bora dedi ki:

    Merhaba ben sincan ankara dan ikamet ediyorum 5yıllık bir zaman plasiyer lik yaptım src ve piskoteknik belgelerim var uygun görurseniz sizinle çalişabilirim saygılar 05372162570

BİR YORUM YAZ