Kombassan İş Başvurusu

1988 Aralık ayında kurulmuş olan Kombassan şirketi ilk olarak faaliyetlerine Kombassan A.Ş adı altında basım, matbaa, ambalaj imalatı olarak başlamıştır. 1989 yılında tam teşkilat bir şekilde faaliyetlerine başlamış olup, günümüzde Türkiye’nin köklü ve kaliteli bir Holding unvanını almıştır.

Şirket günümüzde kaliteli işlere imza atarak en iyi şekilde üretim, ihracat ve istihdam üzerine kurmuş ve bu yoldan şaşmadan devam etmiştir. Anadolu’da zarar ve kâr ortaklıklarıyla ekonomi açısından büyük bir başarıya adım atan öncü bir kuruluştur. İçerisinde çok ortaklı yapısı ile sürekli iş gelişimine sermaye sunan Kombassan, aynı zaman’da küçük tutarlar üzerinden birleşim sağlayarak sürekli olarak üretime ve kaliteli yatırıma dönüşüm sağlayarak ülke ekonomisine oldukça katkıda bulunmuştur. Makine, gıda, petrol, yapı malzemeleri, mermer, tekstil, turizm ve kağıt karton gibi sektörel alanlarda sürekli faal durumda olup yatırım ve üretim adına son surat işleyişine devam eden büyük bir kuruluştur. Ülkenin yanı sıra Avrupa’ya açılarak dünya geneline ihracat yapan Kombassan adıyla sunduğu hizmet sayesinde saygın ve öncü bir kuruluş olma yolunda devam etmektedir.

Birçok alanda imalat ve ihracat hizmeti sunan Kombassan, aynı zamanda Türkiye’de gıda ve pazarlama konusunda da kaliteli hizmet sunmaktadır. Bisküvi, irmik, makarna, su ve un gibi gıdasal malzemelerin pazarlamasında ve satış sonrası desteğinde sürekli tercih edilen ve tanınan bir marka olmuştur. Bünyesinde toplamda 21.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kombassan İletişim Bilgileri
Adres; Nişantaşı Mah. Dr. M. Hulusi Baybal Cd. No:12 Selçuklu / KONYA

Telefon : +90 332 239 00 54

E-posta: kagit_info@konyakagit.com.tr

Kombassan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kombassan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kombassan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ