Koluman İş Başvurusu

Koluman Şirketi, 1965 yılında ithalat ve mümessilik üzerine kurulmuş ve çalışmalarına bu alanda geliştirmiş öncü şirketlerden biridir. Daha sonra inşaat, motorlu araçlar, mühendislik ve iç/dış pazarlama sektörlerine giriş yaparak bünyesindeki sektörleri genişletip ülke ve dünya pazarına katkı sağlamaya başlamıştır. Otomarsan gibi büyük bir kuruluşa daha sonradan ortak olan Koluman, aynı zamanda Mercedes-Benz’in ülkemizde gelişme ve yeniden yapılandırılması üzerine çalışmalar yürüterek ülke ve dünya pazarına katkı sağlayarak büyük bir sorumluluk üstlenmiştir.

Koluman Mercedes-Benz’in Türkiye’de ki ana bayilerinden biri olarak faaliyet göstermeye başlamış ve bu alanda bir çok başarıya da imzasını atmıştır. Araçların satışı ve satış sonra desteğini güvenli ve özen ile sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Araç parça montajı ve üst düzey bakım uzmanları ile ülkede hizmet veren büyük firmalardan biridir. Avrupa’da pazarlama alanında kendini gösteren ve büyük katkı sağlayan Koluman, daha sonra servis kalitesinin çıtasını yükselterek, imalat alanına yatırım yapmış ve başarılı olmuştur. Tanker, damper, tuz serici, ön süpürge, kar bıçağı ve vakumlu süpürgelerin üretimini yaparak dünya pazarına güvenli imalatlar elde edip satışını gerçekleştirmiştir.

ISO 9001 kalitesi altında üretimini yapmakta olan Koluman Şirketler Grubu, ülke pazarına sunduğu kaliteyi Avrupa’da da sergileyerek saygın ve kaliteli bir şirket profili oluşturarak, günümüze dayalı teknolojiye üst yatırımlarını yapmaktadır.

Koluman İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Mahallesi, Yakacık Caddesi, No: 33, Pk: 34887, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul

Tel: 0 312 583 73 00

Koluman Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koluman firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koluman insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. gul uzunalioglu dedi ki:

  Merhaba 16 yil santral sorumlusu olarak calistim evim sizin isyerin yaninda sizile calismak istiyorum ve aranizda olmak istiyorum

 2. ahmet yüksel dedi ki:

  merhaba ıyı çalışmalar vw servisinde 12 yıldır boya tekniyeni olarak çalışmakdayım

 3. Cihan Ekici dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar kolay gelsin. Mekanik Teknisyenim.
  Şu an da yetkili serviste bulunmaktayım, aranızda bulunmak istiyorum. ARZ Ediyorum.

BİR YORUM YAZ