Kolsan İş Başvurusu

Ülke çapında birçok çalışma yapan şirketimiz, inşaat sektörünün altyapı faaliyetlerini karşılamaktadır. Her bölgeye altyapı teçhizatı ulaştırılır. Son teknoloji makineler ile faaliyetlerimiz devam etmektedir. İnşaatında ilk olarak alt yapıya önem veren, kalite isteyen ve standartlara uygun hizmet veren şirket arayışında olan müşterilere, her zaman kapımız açıktır.

Türkiye’de ilk defa şirketimiz tarafından üretimi gerçekleştirilen tünel tipi inşaat borusu hem altyapı çalışmalarında, hem inşaat çalışmalarında güvenle kullanılmaktadır. Ayrıca PVC su tutucu conta her türlü inşaat çalışmasında en güvenilir marka olarak bilinmektedir. Uluslararası standartlara uygun gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız, ilk günden itibaren yenilikler eklenerek devam etmiştir.

Tünel tipi inşaat borusunun kullanım alanları; alt yapı, oto yol, demiryolu, spor tesisleri, havaalanı ve binaların inşaatında ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır.

PVC su tutucu conta kullanım alanları; barajlar, hidrolik santraller, rıhtımlar, köprüler, sulama kanalları da dâhil birçok alanda kullanılmaktadır. Her türlü kimyasala dayanıklı üretilen contalar, size çok uzun yıllar kullanma garantisi vermektedir.

Türkiye’de birçok ilke imza atan firmamız, bu güne kadar en büyük barajlara, otoyollara, santrallere, havaalanlarına hizmet vermiştir. Yurt dışında da bir takım çalışmalara imza atan şirketimiz, uluslararası alanda kendini kanıtlamıştır. Ülke çapında ilk olmak ve her gün yeni altyapı çalışmalarına imza atmak, şirket olarak bizi gururlandırmaktadır. Önce insan sloganı ile yola çıkan, yaptığı işte her şeyden önce güven bekleyen, her türlü müşteriye kapımız açıktır.

Kolsan İletişim Bilgileri
Adres; Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi 5. Sokak No: 3 41285 KARTEPE KOCAELİ

Kolsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kolsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kolsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Murat dedi ki:

  15 yıldır çalıştığım fabrika kapandığı için iş başvurusunda bulundum kalite kontrol oparetörüyüm

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Kolsan iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz

 2. Fatih kaya dedi ki:

  Sizinle çalışmak istiyorum ve acil işe ihtiyacım var lütfen olumlu veya olumsuz haber verirseniz minnettar olurum

 3. hakan ince dedi ki:

  iktisat fakültesi kamu yonetimi mezunuyum meslek lisesi torna tesfiye bölümünü bitirdim.tehlikeli işlerde cnc makinaları oparatörlüğü belgem var. işsizim sizinle çalışmak istiyorum
  cep-05318302989

 4. hakan ince dedi ki:

  Meslek lisesi torna tesfiye mezunuyum ve cnc makinaları kullanma belgem var 12 yıllık cnc freze oparatörlüğü tecrübem var
  ayrıca iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum işsizim sizinle çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ