Kolin İnşaat İş Başvurusu

Ülkemizin en geniş çalışma alanı bulunan şirketlerinden biri olan Kolin İnşaat, yurt dışına açılan ender şirketler arasındadır. İnşaat, turizm, endüstri, enerji, ulaşım kısaca birçok faaliyet alanı mevcuttur. Son teknoloji malzeme ile çalışan ve aldığı her işi en başarılı şekilde tamamlayan şirketimiz, çalışan deneyimli personeli ile ülkemizi temsil eden ve gururlandıran şirketler arasında yerini almıştır.

Şirketimizin Faaliyetleri
Birçok alanda faaliyet gösteren şirketimizin inşaat alanındaki faaliyetleri şu şekildedir; Bina ve konut projeleri; ülkemizdeki en büyük tesisler de dâhil, birçok projeye imza atmıştır. Konut sektörünün de öncü firmaları arasındadır. Çalışmalarında her şeyden önce insan hayatına önem verir. Her türlü güvenlik tedbiri ile çalışan şirketimiz, yaptığı bina ve tesislerin çok uzun yıllar güvenle kullanılması için çalışmalarına devam etmektedir.

Sulama ve baraj projeleri; mevcut kullanılan barajların yapımında görev alan şirketimiz, en yeni teknoloji ile oluşturduğu barajları, en zor koşullarda dahi hizmet verebilecek kapasitede tamamlamıştır.

Ulaştırma ve altyapı projeleri; ülkenin her bölgesinde faaliyetlerimiz devam etmektedir. Otobanların yapımı, hızlı tren garlarının inşaatı gibi ulaştırma ve altyapı alanında birçok faaliyetimiz mevcuttur.Şirket Olarak Parolamız
Kaliteye önem veren her şirket gibi, insan hayatını her şeyin üstünde tutan ve kalite ile bütünleşen çalışmalara imza atmıştır. Deneyimli bir ekip ile çalışmak isteyen ve küçük şirketler ile vakit kaybetmek istemeyen, her zorlukta kendi çözümünü üreten şirket arayanların, çalışmalarımızı yakından görmesi mümkündür.

Kolin İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Horasan Sok No: 14 06700 G.O.P. ANKARA

Kolin İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kolin İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kolin İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erhan topal dedi ki:

    Merhaba ben mobil vinç paletli vinç opr Afrika bölgesi Gabon cibuti bağdat erbil buralarda enkayla çalıştım makine farketmez bilgisayarlı tonajlı makine kullanırım sizlerle çalışmak istiyorum saygılarımla

BİR YORUM YAZ