Kolart Güvenlik İş Başvurusu

Günümüzde, hem elektronik ortamda, hem fiziki olarak güvenlik tedbirleri almak şarttır. İleri detaylar ile planlanarak gerçekleştirilen hırsızlık gasp gibi olaylarda korunmasız kalmak istemiyorsanız yapmanız gereken deneyimli bir güvenlik şirketi ile anlaşmak, kendinizi, ailenizi ve maddi kazancınızı güvence altına almaktır.

Kolart Güvenlik Hangi Hizmetleri Verir?
Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren ekibimiz, evinizin, iş yerinizin hatta resmi kurumların elektronik ve fiziki her türlü güvenliğini sağlamak amacı ile çok özel eğitimden geçmiştir. Bu güne kadar büyükelçilikler de dâhil, çeşitli okullar, özel klinikler, büyük plazalar, konutlar, şahıs koruma ve daha birçok güvenlik faaliyetini, bizzat üstlenmiş bulunuyoruz. Beraber çalıştığımız müşterilerimize görüntü alma veya fiziki koruma hizmetleri vermekteyiz. Gereken her türlü teçhizat ile birlikte çalıştığımız kurumlarda, gösterdiğimiz başarılar kanıtlanmıştır.

Kolart Güvenlik Elemanları
Güvenlik hizmeti vermenin bilincinde hareket eden şirketimize, iş için başvuran şahıslar çok özel araştırmalar neticesinde, titizlikle seçilir. Karakter olarak müşteri ile iyi iletişim kuran ve iş disiplini bulunan, fiziki güç olarak her türlü olumsuz faaliyeti hemen fark eden ve anında müdahale edecek cesaret ve kuvveti kendinde barındıran, elemanlar ile çalışılmaktadır. Gerek silah kullanma becerisi gerekse Uzakdoğu sporları ile silahsız savunma alanında özel eğitimlerden geçen çalışanlarımız, size kendi mekânınızda huzur ve güvenlik oluşturmak için çalışmaktadır. Güvenlik hizmeti almak isteyen ve anlaştığı şirket sayesinde huzurlu yaşamak isteyen müşterilere her zaman kapımız açıktır.

Kolart Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Cinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No: 27/4 Çankaya ANKARA

Kolart Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kolart Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kolart Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ