Kolan Hospital İş Başvurusu

Sağlık sektöründe lider kuruluşlardan biri olan KOLAN HOSPITAL GROUP 197 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Üst düzey teknoloji ve fiziki bakımdan sağlık gereçlerini en iyi şekilde hastalarına sunan öncü hastanelerden biri olarak, kurulduğu ilk günden beri günümüze kadar aynı kalite ve özen ile yoluna devam etmektedir. Sağlık sektörüne yeni bir soluk getiren Kolan Tıp Merkezleri günümüz hastalarına güler yüz, hijyenik ortam, alanında uzman sağlık personelleri ile sürekli mutlu müşteri referansını geliştirmekte ve bu sayede daha da güçlenmektedir.

Gittikçe büyüme aşamasına doğru ilerleyen Kolan Hospital Group, büyük hedefler doğrultusun da 2003 yılında ÖZEL KOLAN HASTANESİ adı altında Güngören’de kurulan ve aynı kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmiştir. Daha sonra ise çıtayı yükselterek, Silivri Kolan Hospital, Beylikdüzü Kolan Hospital ve Büyükçekmece Kolan Hospital’i halkın hizmetine sunan Kolan Sağlık Gurubu yeni projeler içinde kolları sıvamış ve faaliyete geçmesi için itina ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sefaköy, Büyükçekmece, Güngören, Beylikdüzü ve Silivri olmak üzere toplam’da 5 farklı yerde sağlık hizmeti vermekte olan şirket ileriye dönük projeleri için tüm hazırlıklarını sürdürmeye devam etmektedir. 7/24 alanında uzman doktorlar tarafından, hastaların sağlık ihtiyacını üst düzey seviyede karşılayan ve sürekli yenilikçi zihniyeti ile müşterilerin odak noktasına gelmiştir. Kolan Hospital Group hastane sistemlerinde, sıcak-soğuk klima, otomatik devreye giren jeneratör sistemi, asansörler, tek kişilik özel hasta odaları ve hemşire çağrı sistemi gibi teknolojiye dayalı full bir yapı sistemi oluşturmaktadır.

Kolan Hospital İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 17 Gürpınar / Beylikdüzü / İSTANBUL

Tel: 444 1 443

E-posta: info@kolaninternational.com

Kolan Hospital Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kolan Hospital’da kariyer yapabilirsiniz. Kolan Hospital insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ