Koda Bilişim İş Başvurusu

Kod-A, bilişim teknolojileri sektörüne doküman tabanlı teknolojiler geliştirmek adına oluşturdukları sistem ile dünya pazarına açılmış ve alanında öncü şirketlerden biridir. Kod-A 3 ana başlıkta hizmet vermeye devam etmektedir.

Distribütörlük: Firma, geliştirdiği yöntemler doğrultusun da, görüntü iyileştirme, doküman tarama, form işleme, ICR, OMR, OCR gibi barkod tanıma sistemleri ve serbest form işleme gibi sistemler geliştirmekte ve aynı zaman’da uluslar arası arenada büyük bir üne sahip olan ABBYY firmasının ülkede bulunan tek merkezi teknoloji distribütörüdür.

Ülke genelinde birçok şirket ve büyük holdingler ABBYY FineReader sistemini kullanmaktadır, bu hizmeti kullanmakta olan şirketler Kod-A bünyesinde koruma ve bakımı altında olarak faaliyetlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kod-A Teknoloji Geliştirme: Kod-A görüntü iyileştirme, doküman tarama ve doküman arşivleme gibi birçok zoraki işleri günümüz teknolojisine ayak uydurarak hayatımızı kolaylaştıran teknoloji ürünlerini geliştirmektedir. Anahtar teslim projeler sonrasında ise kullanıcıya arkasını dönmeyip en ufak sorunlarda hemen devreye girerek sorunu çözmektedir. Bu nedenle bir çok şirket tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir.

Kod-A Hizmetleri: Kod-A kuruluşu genellikle Servis Büro hizmeti adı altında hizmet vermektedir. Yani sizin deyişiniz ile, şirketinizdeki evraklar, dosyalar, dokümanlar ve benzeri tüm arşivlerinizi bir araya getirir düzenli bir şekilde tarar ve daha sonra ya kendi sistemine yada size kurulacak olan sisteme başarılı bir şekilde aktararak beğeninize sunar.

Koda Bilişim İletişim Bilgileri
Adres; İTÜ Ayazağa Kampüsü Teknokent Arı-1 Binası No: 10 Maslak Sarıyer / İstanbul

Koda Bilişim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koda Bilişim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koda Bilişim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ