Koçtaş İş Başvurusu

Modern ev geliştirme ve ev ürünleri üzerine perakende satış imkanı sunarak alanında Türkiye’nin en kaliteli markası olma yolunda devam eden Koçtaş, 1996 yılı içerisinde İzmir’in Bornova ilçesinde açılmış olup, günümüzde onlarca mağaza zincirine sahiptir. Sürekli gelişen modern hayat üzerine insanlara konforu ve kalitenin öncülüğünü taşıyan Koçtaş, gün geçtikçe büyümeye ve yeni trendleri müşterilerine en makul fiyatlara sunmaktadır. Bornova açılışından hemen sonra, Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum’da mağazalarına devam ederek büyümeyi hedefleyen önemli bir marka değeri kazanmıştır. 2000 yılında ise Avrupa’da ev geliştirme pazarında birinci olup, ayrıca aynı yıl içerisinde dünya üçüncüsü olmuştur. Mağaza sayısını yükseltme adımları içerisinde olan Koçtaş, B&Q ile anlaşma sonucu atılan imzalar ile büyüme yoluna devam etmiştir.

Uluslar arası arenada satın alabilme gücü ve yerel tedarik zinciri ile büyük bir marka değeri kazanan Koçtaş, ithal ve ülke markalarını mağaza zincirlerinde sergilemeye ve düşük fiyatlar doğrultusunda müşterilerine sunmuştur. Kolay ödeme sistemleri üzerine kurulan teknoloji altyapısı sayesinde insanların daha rahat ve hızlı alışveriş imkanını ayaklarına sermektedir. Bünyesinde ev tekstili ürünleri içerisinde mutfak, banyo ve seramik, bahçe ürünlerinde aydınlatma, genç odasından hazır perde sistemlerine, dekoratif ürünlerden mobilyalara, halılar ve parkeden tutun boyaya kadar hayatın içindeki tüm ürünleri 237.000 m2 alan 22 il ve ilçe genelinde mağazalarında barındırarak insanlara konfor ve rahatlığı sunmaktadır.

Diğer Koçtaş Mağazalarının Olduğu Yerler
İstanbul’da Kartal, Şişli Cevahir AVM, Yenibosna Koçtaş, Göztepe Optimum AVM, Beylikdüzü Koçtaş, Bahçeşehir Akbatı AVM, Ataşehir Brandium AVM, Eyüp Vialand AVM, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM, Mall of Istanbul, Ankara Ankamall, Çankaya 365 AVM, Gordion AVM, Eryaman Koçtaş, İzmir Bornova Koçtaş, Balçova Koçtaş, Mavişehir Koçtaş, Gaziemir Koçtaş, Antalya Topçular Koçtaş, Özdilekpark AVM , Alanya Koçtaş, Bursa Korupark AVM, Anatolium Koçtaş, Nilüfer Carrefour AVM, Edremit Koçtaş , Kuşadası Koçtaş, Bodrum Koçtaş, İzmit Koçtaş, Kocaeli Başiskele Koçtaş, Gebze Koçtaş, Mersin Forum AVM, Trabzon Forum AVM, Adana Optimum AVM, AdanaM1 AVM, Eskişehir Koçtaş, Konya Koçtaş, Kayseri Forum , Optimall AVM, Malatya Koçtaş, Denizli Koçtaş, Adapazarı Koçtaş, Kahramanmaraş Piazza AVM, Gaziantep Forum AVM, Samsun Koçtaş, Diyarbakır Koçtaş.

Koçtaş İletişim Bilgileri
Adres; Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No: 5 34788 Çekmeköy – İSTANBUL

Koçtaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koçtaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koçtaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ