Koçak Farma İş Başvurusu

Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş., 1971 yılında kurularak günümüz Türkiye’sinde Türk İlaç Sanayi’nin güvenli ve hızlı gelişim sağlayarak 43 yıl içerisinde büyük bir kuruluş hedefine vararak bu yolda ilerlemeye devam etmektedir. 43 yıllık tecrübe birikimi doğrultusunda günümüzde personel sayısını 1000’i aşarak ve aynı zaman’da 350’den fazla ilaç türü ve hammaddesi üretimini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Türk Tıbbına çok büyük ve önemli katkı sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir.

400 kişilik satış birimine ve 11 bölge’de müdürlükleri bulunan Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş.’nin ana merkezi ise İstanbul’da olmuş olup ve tüm faaliyetlerini büyük bir işlevsellik ile yürütmektedir. Bunların yanı sıra, ilaç ve ham maddenin üretimi için 2 üretim tesisi bulunmaktadır. 2000 yılında üretime geçmiş olduğu ilaç üretimini Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesin’de toplamda 70.000 m2 kapalı alan üzerinde gerçekleştirmektedir. Aynı zaman’da 140.000 m2 alan üzerinde modern ilaç tesislerinde de tüm faaliyetlerine devam etmektedir.

Öncelik olarak kadın ve doğum, üroloji, göğüs hastalıkları, kardiyoloji, onkoloji ve genel sağlık başta olmak üzere tıbbi bakımdan birçok ilaç çeşidinin üretimini hijyenik ve son teknoloji cihazlar eşliğinde gerçekleştirmektedir. Yıllardır vermiş olduğu hizmet doğrultusunda edindiği tecrübe sayesinde günümüzde Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygun bir halde ve GMP şartları içerisinde üretimini son hız sürdürmektedir.

Koçak Farma İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi, Karaağaç Mah. 11 sokak No: 5 Kapaklı Tekirdağ

Koçak Farma Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koçak Farma firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koçak Farma insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ