Kocaeli Tıp Merkezi İş Başvurusu

Kocaeli Tıp Merkezi 18 Ekim 2002 yılında Özel Kocaeli Merkez Polikliniği adı altında İzmit’te kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana sürekli hızlı çözüm üretebilen, hijyenik ve kaliteden ödün vermeden yoluna 7/24 devam etmektedir. Kocaeli Tıp Merkezi olarak 2011 yılında yeni adresimiz olan Körfez Mahallesi, Şehit Rafet Karaca Bulvarı adresinde bulunan 2500 m2 kapalı alanda faaliyetlerine kaldığı yerden devam ederek hastalarını burada ağırlamaya başlamıştır. Yeni adresiyle birlikte büyük değişimler sağlayan Kocaeli Tıp Merkezi, hastaları için yeni branşlara yer açmış, aynı zaman’da muayene kapasitesini güçlü bir şekilde çoğaltarak hastalarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için var gücüyle hizmetlerine devam etmektedir.

Kocaeli Tıp Merkezi İzmit’te bir marka değeri kazanmış ve hastaların sıklıkla kontrollerini gerçekleştirmek için Kocaeli Tıp Merkezi’ni tercih etmişlerdir. Tamamı alanında uzman hekimler ve diğer sağlık personelleri ile 7/24 hizmet sunan hastane yoğunluk talebine ayak uydurmuş ve hastaların isteklerini tamamiyet yerine getirmeye devam etmektedir. Hastane SSK ve Bağ-Kur ile anlaşma sağlamış ve bu sigorta üzerinden hasta kabullerine başlayarak hizmetini en üst seviyede tutmuştur. Bu sayede tüm sosyal güvenlik kuruluşları ile anlaşarak insan sağlığı için önemli bir adım atmıştır. Birbirinden farklı 20 branş üzerinden 30’u alanında uzman hekim ve 130’dan fazla sağlık çalışanı ile hasta memnuniyetini sürekli yükseklerde tutarak adını markalaştırma derecesine gelmiştir.

Kocaeli Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Körfez Mh. Şehit Rafet Karaca Blv. No:50 (Real Yanı) İzmit / KOCAELİ

Tel: 02623230202

E-posta: bilgi@ozelkocaelihastanesi.com.tr

Kocaeli Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kocaeli Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Kocaeli Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şeyma dedi ki:

    İnsan Kaynakları bölümü sayfanızda tam olarak not düşemedigim kısımlar olmuştur. Özellikle eğitim bölümünde belirtmeliyim çünkü suan sağlık kuruluşları işletmeciliği 1.sınıfta okuyorum. Aynı zamanda 5 yaşında kızımla vakit geçirmeyi seviyorum. Kızıma ve eşime maddi ve manevi fedakarlığımı sunmak aynı zamanda sağlık alanında eğitimini gördüğüm bölümde tecrübe edinip kendimi geliştirmek istyorum.

    Saygılarımla
    Şeyma D.

BİR YORUM YAZ