Koç Vakfı İş Başvurusu

Vehbi Koç Vakfı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk vakıflarından biri olarak 17 Ocak 1969 yılında Vehbi Koç tarafından hayata geçirilen bir projedir. Vakıflar Türkiye’nin geçmişini temsil eden eski tarihlerin şahidi olarak bilinse de şuanda ülkede unutulma derecesine gelmiştir, hal böyleyken Vehbi Koç vakfı bu durumu tekrar canlandırma görevini üstlenmiş ve günümüzde halen bunun sürdürülebilirliğini kanıtlamıştır. Modern, zeki ve çağdaş bir Türkiye adına, eğitim, kültür ve sağlık faaliyetlerinin tüm gereksinimleri temel alarak işleyişine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, hayırsever insanlara bir örnek olarak görünen vakıf, bu yolda tüm gayreti ile yoluna devam etmektedir. Çok sayıda kütüphaneler, yurtlar, okullar ve klinik gibi projelere imzalar atarak günümüze ışık tutan nesillerin her zaman yanında olmaktan onur duymuştur.

Okumaları ve ülkeye faydalı birer birey olmak için maddi sıkıntılar içerisinde yaşayan öğrencilerin eğitim masraflarını üstlenerek toplum eşitliğine katkıda bulunmuştur. 1980’da vakıf bünyesin yürütmüş olduğu faaliyetlere kaynak sağlayarak, günümüzde işleyişi yüksek mecralarda bulunan kişilerin unvan sahibi olmasını sağlayarak, yeni nesillere ilham kaynağı olmuştur. Vakfın temel unsurları arasında yer alan ve tecrübeye dayalı projeler ile kuruluşları her zaman destekleyerek bu proje üzerinden işletme tesislerinin görevini üstlenecek ve tüm topluma faydaları faaliyetleri ile örnek bir vakıf olmaya devam ettirmektedir. Ülkemizde kültür, eğitim ve sağlık üzerine kurduğu bu sistem ile dünyaya adından sıkça bahsettirecek nesiller çıkarma gayreti ile sürekli olarak yenilikçi ve çağdaş fikirleri doğrultusunda ilerlemiştir.

Koç Vakfı İletişim Bilgileri
Adres; Nakkaştepe, Azizbey Sokak No: 1 Kuzguncuk / İSTANBUL

Tel: Tel: 0 216 531 08 58

E-posta: info@vkv.org.tr

Koç Vakfı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koç Vakfı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koç Vakfı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ