Koç Üniversitesi İş Başvurusu

1993 senesinde İstinye’de eğitim temelini başlatan Koç Üniversitesi, kâr gütmeyen bir vakıf üniversitesi olarak günümüze kadar yoluna devam etmiştir. Geçici bir süre zarfında eğitimlerine İstinye’de devam eden Koç Üniversitesi, daha sonra 2000 yılında Rumeli Feneri’nde bulunan yeni kampus alanına taşınarak eğitim ve diğer faaliyetlerine buradan devam etmiştir.

1969 yılında kurulan ve eğitim, kültür, sağlık ve diğer alanlarda gösterdiği faaliyetler ile günümüz Türkiye’sinde, sayısız projelere imza atarak sürekli yeni nesil öğrenciler için devam arasında Koç Üniversitesi de, Vehbi Koç Vakfı tarafından kurulmuştur. Ve diğer projeleri olan Koç Özel Lisesi, Atatürk Kitaplığı ve Sadberk Hanım Müzesi olarak yeni nesillere ışık tutmaya devam etmektedir.

“Sermaye bulunur, makine alınır, teknoloji transfer edilir; fakat iyi eğitilmiş insan gücü yoksa netice almak zordur…” sözünü dile getiren Merhum Vehbi Koç, burada yeni nesil gençlere eğitimin ve insanlığa faydanın ince hatlarını hatırlatmış olup, aynı zamanda gençlerin iyi derecede yetişmesinin yüksek derecede önemli olduğunu vurgulamıştır.

Faaliyete girdiği günden bugünlere kadar sürekli olarak ülke ve yeni nesil gençlerin menfaati için projeler üstlenen Koç Üniversitesi, günümüzün en büyük ve en gözde üniversiteleri arasında yer almaktadır. İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Fen, Tıp, Hukuk, İnsani Bilimler, Edebiyat ve Hemşirelik Yüksek Okulu gibi alanlara yönelik yeni nesillere eğitimini en üst düzeyde vermekte olup, yeni projeler içinde var gücüyle çalışmaktadır.

Koç Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Rumelifeneri Yolu 34450 Sarıyer, İstanbul

Koç Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koç Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Koç Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cevat inceoglu dedi ki:

    Bulaşıkçı çok tecrubeli dedeman otel mitpoyt son olarak yıldız parkı malta köşkünde 33 Ay çalışarak emekli olan biriyim caliskan işini severek doğru işler yapan biriyim hijyen korosu is güvenlik kursu gören biriyim ist GG.O.P DA oturuyom 0530.231.92.48 arz ederim kolay gelsin ist doğumlu yum 1o senedir bulasik isindeyim

BİR YORUM YAZ