Koç Sigorta İş Başvurusu

Koç Sigorta AR. HİZ. Selahattin Bayram tarafından resmi olarak 1995 yılında kurulmuştur. Sigorta sektörünün yanı sıra, aynı zamanda nakliyat ile ilgili alanda da üretimleri ile gündeme gelmiş saygın bir kuruluştur. Koç Sigorta, alanında tamamen bilgili ve uzman kadrosu ile sürekli olarak hizmetlerde bulunan ve hedefleri doğrultusunda hatasız bir şekilde yoluna devam etmektedir. İlk etapta 5 personel ile hizmet vermeye başlayan Koç Sigorta ilerleyen zamanlarda çıtayı yükselterek 20 kişilik uzman bir ekip ile yoluna devam etmektedir. Yangın, Mühendislik, Nakliyat, Sağlık ve Kaza başta olmak üzere tüm branşlarda kaliteli ve hızlı çözümler üreterek hizmetlerine devam etmektedir.

Türkiye bulunan Lojistik firmalarının nakliyat poliçelerinin %35’lik payını layıkı ile üstlenmiş ve Koç Sigorta acenteliği bünyesinde tanzim edilmektedir. Şirketin en büyük hedefi ise, sigorta bünyesinde yaşanan tüm olaylara zamanında hizmet sağlayarak kişinin yanında olup, en kısa zaman zarfında mağduriyetini gidermek olarak üstlenmiş ve çalışmalarına bu yolda devam etmiştir.

Müşteri porföyünün %85’i kurumsal olmak üzere birçok şirketin acentelik hizmetini sağlamakta olan Koç Sigorta, bunların yanı sıra bireysel müşterileri alanda ise 2008 yılından sonra yükseltme derecesine geçmiştir.

Koç Sigorta, insan faydasına yönelik hedefleri doğrultusunda sürekli olarak kalitenin ve hız hizmetin adı olarak geçmiş ve birçok firma veya bireysel müşterisinin daima yanında olup, tüm acente hizmetini hızlı çözümler üreterek üstesinden gelmiştir.Koç Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Nuh Kuyusu Cad. Hilal İş Hanı No: 63 D:2, Üsküdar İstanbul

Koç Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koç Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koç Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ