Koç Güvenlik İş Başvurusu

2006 yılında kurulan Koç Güvenlik Sistemleri günümüzde çoğu bireysel ve kurumsal referansları ile güven arz eden ve kaliteli hizmetleri ile bilinen bir firmadır. Günümüzde birçok fabrika, hastane, banka şubeleri, villa, site, iş yerleri ve birçok sayıda mağazaların güvenlik sistemleri üzerine tüm hizmetlerini sunmuş olup, ilerlediği bu yolda teknolojinin de desteği ile birlikte sıkça kendinden bahsettirmiştir. İnsanlar daha huzurlu ve güvenli bir hayat yaşaması üzerine hedeflenen doğrultular ile yaptığı tüm çalışmalarda üstüne teknoloji ve alanında uzman ekibinin bilgi birikimi ile günümüz güvenliğine ışık tutmuştur. İnsanların yaşamını kısıtlamayan, özgürce evini, iş yerini veya bir mekanını gönül rahatlığıyla tatile veya günlük rutin işleri için çıktığı dışarıda içi huzur ve güvende olabilecek şekilde sistemler geliştirerek halkın beğenisini almaktadır.

Sadece yaptık kelimesini kullanmamak adına sürekli olarak aynı kalite ve özgüven çerçevesinde müşterilerine teknolojinin vermiş olduğu en son nimetler doğrultusunda hizmet akışını sürdürerek yüksek kalitede hizmet sunmuştur. Toplu yaşam alanları ve merkezi iş yerlerinin güvenliğini sağlayarak, kötü amaçlı kişilerin bu alana girmesini engellemek ve bunun önüne geçmek adına faaliyetlerine kurulduğu ilk günkü özveri ve heyecan ile yaparak müşterilerinin yüzünün gülmesini ve huzur içinde yaşamaları sağlamaktadır. Koç Güvenlik Sistemleri ülke genelinde büyük markaların tercihi haline gelmiş ve birçok kamusal veya bireysel güvenlik sistemlerini kurarak mal ve mülkünü güvence altına almıştır.

Koç Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Perpa Ticaret Merkezi B Blok D:850, Şişli İstanbul

Koç Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koç Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koç Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ