Koç Finans İş Başvurusu

Koç Finans, 1995 yılında tüketicinin doğrudan finans ihtiyaçlarını gidermek adına kurulmuş ve günümüzde alanında lider bir kuruluş haline gelmiştir. Koç Topluluğu himayesi altında kurulan Koç Finans 1997 yılında Ülkemizin ekonomik şartlarını üstlenerek kendine özgü özel yapı ve organizasyonları çatısı altında üretim sağladığı ve sadece Koç Finans’ta bulunan kredilendirme sistemini oluşturmuştur. Bu alanda lider ve öncü olarak faaliyet gösteren Koç Finans 1998 yılında ise, ISO Belgesi alan ilk tüketici finansmanı şirketi kervanının öncüsü oldu ve birçok çalışmalarla yoluna devam etti. Koç Finans 2000 yılında ise milenyumun vermiş olduğu heyecan çerçevesinde sürdürdükleri bu kalite hizmetine dayalı satış noktasına 1000’e çıkararak yoluna devam etti.

Uzun yıllar çalışmalarına son sürat devam eden Koç Finans, sigorta acenteliği ve konut kredisi adı altında 2008 yılında faaliyet iznini alarak insan yaşamına yönelik büyük adımlar atmıştır. Bu faaliyetlerine bünyesi altına aldıktan itibaren, büyük marka ve sektörel isimlerin göstermiş olduğu faaliyet alanlarına da kredi desteği sunan Koç Finans aynı zaman’da sigortacılık alanında da büyüm markaların tercih noktası durumuna gelmiştir. Bu aynı zamanda Koç Finansı bu alanda lider ve öncü şirket unvanına yükseltmiştir. 1995 yılından bu günümüze gelerek toplamda 3,7 milyon tüketici ve 7,5 milyar $ tutarında kredi hizmeti sunarak uzman kadrosu ve yenilikçi hizmeti ile projelerine halen devam ediyor ve müşterilerine en üstün kaliteyi sunuyor.

Koç Finans İletişim Bilgileri
Adres; Ünalan Mahallesi Ayazma Cd. Koç Çamlıca İş Merkezi A Blok 34700 Üsküdar / İSTANBUL

Koç Finans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koç Finans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koç Finans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ